Wypij Ten Napój i oczyścić swoje ciało w 5 dni

wątroba i oczyszczanie - koktajl na wątrobę

Wypij Ten Napój i oczyścić swoje ciało w 5 dni. Twoja wątroba niesie wiele ważnych funkcji w ciele i jest w centrum każdego procesu metabolicznego. Filtruje krew, produkuje enzymy potrzebne do krzepnięcia krwi, rozbija tłuszcz i uwalnia energię.Toksyny obciążają wątrobę niemal w nieodwracalny sposób, co ma ogromny wpływ na jej funkcję. Niewłaściwie działająca wątroba spowalnia proces odchudzania, ponieważ metabolizm tłuszczów idzie również w wolnym tempie.

Tutaj znajdziesz moje plany treningowe  – Plany treningowe

Regularnie oczyszczaj wątrobę, aby zwiększyć jej funkcję i stymulować rozkład tłuszczów w organizmie. Mój przepis jest jednym z najskuteczniejszych sposobów, aby to zrobić. Przywróci naturalne moce twojej wątroby w ciągu 5 dni.

Oto składniki potrzebne do tego przepisu:

1 szklanka pietruszki posiekanej
5 łodyg selera
6 szklanek wody
3 cytryny

Przygotowanie:

Po pierwsze, dobrze wymyj składniki. Spróbuj znaleźć organiczne cytryny, ponieważ nie będziesz ich obierać. Wymieszaj składniki. Wlej wodę i ponownie zmiksuj. I to wszystko, co powinieneś zrobić! Aby uzyskać optymalne wyniki, wypij 2 szklanki leku przed każdym posiłkiem. To byłoby 5 razy dziennie. Zrób to przez trzy dni, zrób 7-dniową przerwę i zrób to od nowa. Trzymaj się z dala od metali ciężkich i pij dużo wody, aby zwiększyć efekt detoksykacji i promować utratę wagi.

Dodaj do tego treningi, ale codziennie po 40 min. Dotrzymaj do końca i nie poddawaj się!

Tutaj znajdziesz moje plany treningowe  – Plany treningowe

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk