Pozbądź się brzucha w nocy – Niesamowite efekty

brzuch i napój na noc

Pozbądź się brzucha w nocy – Niesamowite efekty. Jeśli nie jesteś gruba, ale obszar brzucha jest wyraźnie spuchnięty, przyczyną jest wzdęcie w okolicy żołądka z powodu gazu spowodowanego złym trawieniem. My ludzie mamy na ogół  problem z gazem, ale można go łatwo wyleczyć w domu, jeśli podejmie się odpowiednie działania we właściwym czasie. Najlepszym sposobem jest odpowiednie żywienie w ciągu dnia i trening 40 min dziennie. Obżarstwo u ludzi jest ogromne. Nie potrafimy sobie odmówić, jeśli ktoś nas poczęstuje obiadem. Te obiady są tłuste i najczęściej smażone.

Napój pomocny w odchudzaniu.

Weź szklankę wody. Dodaj kilka plasterków korzenia imbiru i gotuj na małym ogniu przez kilka minut. Po prostu przefiltruj tę wodę i pij ją, ja pijąc zwykłą herbatę. Oprócz tego możesz posypać startym  imbirem trochę jedzenia.

Gazy i wzdęcia występują jako naturalny rezultat trawienia organizmu rozkładającego żywność. Kiedy gaz nie opuszcza ciała, gromadzi się w przewodzie pokarmowym i prowadzi do wzdęć. Korzeń imbiru ma właściwości wiatropędne, które poprawiają trawienie i pomagają organizmowi wydalić gaz na zewnątrz. Imbir jest bardzo skuteczny w usuwaniu obrzęku żołądka.

Oprócz imbiru upewnij się, że codziennie spożywasz 1 szklankę naturalnego jogurtu, ponieważ jest on bogaty w probiotyki, które zwiększają zdrowe bakterie w twoim ciele.

Niestety tak jesteśmy skonstruowani. Starzejemy się i nic na to nie poradzimy, ale możemy zmienić proces chorób np. raka czy cukrzycy. Wystarczy zacząc się ruszać i ćwiczyć. oczywiście zapraszam na moje treningi wirtualne jak nie stać cie na trenera osobistego. Są o wile tańsze i jesteś cały czas pod moją opieką. Czas działać i zadbać o siebie!

TUTAJ KLIKNIJ I WYBIERZ SWÓJ PAKIET!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk