Ten koktajl szybko i bezpiecznie usuwa toksyczne odpady

jelito grube, banan, woda, awokado

Ten koktajl szybko i bezpiecznie usuwa toksyczne odpady. Jeśli chcesz poprawić trawienie, ten koktajl może pomóc. Niezależnie od tego, czy cierpisz na gaz, przewlekłe wzdęcia, czy po prostu chcesz zapobiec rakowi jelita grubego, ważne jest włączenie zdrowej żywności trawiennej (szczególnie w miarę starzenia się.

Kliknij Tutaj po po trening i diete.

Jednym z największych zagrożeń dla rozwoju raka jelita jest słaba dieta, niski poziom składników odżywczych i błonnika i oczywiście brak ruchu. W rzeczywistości większość Europejczycy spożywają tylko 10 gramów błonnika dziennie – to 3 razy mniej niż zalecana dawka błonnika wynosząca 30-40 gramów.

Jedzenie przetworzonych pokarmów i czerwonego mięsa zwiększa wydzielanie śluzu w błonie śluzowej jelit. Utrudnia to delikatne kosmki przewodu pokarmowego w prawidłowym wchłanianiu składników odżywczych.

Częste jest, że półtrawione pokarmy przyklejają się do ścian jelit (zwłaszcza takich jak gluten!). Może to powodować gromadzenie się toksyn, powodując uczucie wzdęcia i zmęczenia. Może nawet powodować bóle głowy.

Picie tego koktajlu codziennie przez 2 tygodnie na śniadanie może bardzo pomóc w przewodzie pokarmowym. Podczas picia staraj się także unikać czerwonego mięsa, rafinowanego cukru i alkoholu (efekty, których doświadczasz po fakcie, będą szokujące – zaufaj mi!).

Bardzo lubię ten koktajl do przewodu pokarmowego, ponieważ zawiera on siemię lniane, awokado, nasiona chia i banana. Dodaj do dodania jabłka do tego smoothie, aby uzyskać dodatkowe korzyści zwiększające trawienie.

Nasiona Chia mają zdolność wchłaniania wody, tworząc substancję podobną do żelu, która oczyszcza przewód pokarmowy i ułatwia wchłanianie składników odżywczych. Nasiona lnu mają również zdolność zapobiegania rozwojowi nowotworu okrężnicy i są użyteczne do zwalczania wcześniej istniejących komórek nowotworowych.

Kliknij Tutaj po po trening i diete – detox

Awokado jest również niezwykle bogate w błonnik. To samo dotyczy bananów, które również pomagają przywrócić normalne funkcjonowanie jelit dzięki elektrolitom takim jak potas, które mogą zostać utracone z powodu kataru.

Składniki: 

– 2 dojrzałe banany
– 1 awokado
– 1 łyżka mielonego siemienia lnianego
– 1 łyżka nasion chia (namoczona w 3 łyżkach wody przez 10 minut)
– 1 łyżeczka miodu
– 1 szklanka wody

Metoda:

Umieść wszystkie powyższe składniki w mikserze i wymieszaj, aż będą jednolicie gładkie.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk