5 Składników dla Twojego Zdrowia – Przepis

żylaki i przepis, żyły

Bez względu na to, czy masz pajączki czy żylaki, ten koktajl pomoże je zredukować. Tworzą się żylaki, gdy żyły się rozciągają, a ich zastawki już nie działają. Na szczęście nie musisz być z nimi na zawsze. Ważne jest wykonywanie ćwiczeń i utrzymywanie zdrowej wagi, podobnie jak zdrowa dieta przeciwzapalna.

Ten koktajl pomaga zmniejszyć stan zapalny, a także wspiera żyły w nogach poprzez wzmocnienie zaworów. Rutyna, bioflawonoid występujący w niektórych owocach i warzywach, pomaga chronić ściany żył i pomaga im pracować lepiej. Pomagają również złagodzić obrzęk, ból i ból żylaków. Występują obficie w żurawinach i owocach, które dostarczają dużo witaminy C, takich jak owoce cytrusowe!

Istnieje wiele różnych bioflawonoidów, które również pomagają wzmocnić wartości żył, które kierują przepływem krwi. Cytryny, pomarańcze i grejpfruty są szczególnie bogate w bioflawonoidy, więc pamiętaj, aby spożywać dużo tych owoców, gdy myślisz o poprawie stanu swoich żył.

Staraj się pić ten koktajl raz dziennie i idź sobie na spacer, aby ćwiczyć przez co najmniej 30 minut dziennie. Zmniejsz spożycie produktów powodujących stany zapalne, takich jak nabiał, pszenica, jaja, soja i cukier rafinowany oraz produkty pakowane.

Koktajl dla żylaków

Składniki: 

– 1/2 szklanki żurawiny
– 2 pomarańcze, obrane i posiekane z odrobiną rdzenia (biała membrana) pozostawione na zewnątrz
– 1 szklanka dojrzałego ananasa
– 1 grejpfrut, obrany i posiekany, z odrobiną rdzenia (biała membrana) pozostawioną na zewnątrz
– 1 szklanka wody kokosowej lub przefiltrowanej wody

Metoda:

Dodaj wszystkie składniki do miksera i wymieszaj, aż będą jednolite! Jeśli użyjesz mrożonej żurawiny, będzie ona bardziej podobna do lodów.

Kliknij Tutaj po po trening i diete.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk