Ten 15-minutowy trening pomoże wyrzeźbić Ci pośladki

pośladki, ćwiczenia na pupę

Ten 15-minutowy trening pomoże wyrzeźbić Ci pośladki. Jeśli nie masz naturalnie okrągłych i elastycznych pośladków, nie martw się. Możesz sama zrobić pośladki swoich marzeń. Jednocześnie, jeśli z jakiegoś powodu nie możesz iść na siłownię, możesz łatwo wykonać wszystkie te ćwiczenia w domu.

Możesz znaleźć szaloną liczbę różnych ćwiczeń na pompowanie tyłka w Internecie, ale nie wszystkie są tak samo skuteczne i dobre.

Ten zestaw następujących ćwiczeń może zmniejszyć nadmiar tłuszczu w pośladkach, usunąć cellulit, uelastycznić pośladki i nieznacznie zwiększyć ich objętość. Wykonuj ten trening każdego dnia, nie spędzisz na nim więcej niż 15 minut, ale wyniki będą świetne.

Wykonuj każde ćwiczenie przez 40 sekund, a następnie zrób 5-sekundową przerwę. Jeśli chcesz uzyskać jeszcze lepsze wyniki, zwiększ czas wykonywania każdego ćwiczenia.

1.Tuptanie w miejscu jest bardzo dobre na nogi i ramiona, ale jeśli dodasz do tego ciężar, to będą mega efekty. Weż sobie po 1 kg na nogi i dłonie i tuptaj sobie tak, aż zaboli. 

2.Zakroki do tyłu z uniesionym kolanem do góry. Na każdą nogę możesz zrobić po 1 minucie 3 serie i zobaczysz jak zapiecze.

Ludzie, którzy ćwiczą codziennie, mogą żyć dłużej niż ci, którzy nie ćwiczą – bez względu na to, ile ważą – wynika z nowego badania.

Zacznij od zwykłego chodzenia. Naukowcy przyjrzeli się danych z prawie 475 000 dorosłych w badaniu Biobank w Wielkiej Brytanii, które rekrutowało uczestników w średnim wieku od 2006 do 2010 roku. Uczestnicy, z których większość miała nieco nadwagę, zostali poproszeni o opisanie swojego zwykłego tempa chodzenia jako powolnego, średniego lub energiczny.Ci, którzy zgłosili chodzenie energicznie, mieli dłuższą długość życia, niezależnie od wskaźnika masy ciała lub BMI.

Ponieważ badanie ma charakter obserwacyjny, nie dowodzi, że prędkość marszu wpływa na długość życia. Jednak wyniki są zgodne z wcześniejszymi badaniami, w tym wcześniejszymi badaniami przeprowadzonymi w Wielkiej Brytanii przez Biobank, sugerującymi, że powolni osoby są około dwa razy bardziej narażeni na śmierć z powodu chorób serca niż szybcy chodzący.

Kliknij tutaj po współpracę.

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk