Tajemnica utraty wagi – łączenie odpowiednich produktów

Tajemnica utraty wagi – łączenie odpowiednich produktów. Programy odchudzające, które znajdziesz w internecie zazwyczaj zalewają ludzi listami żywności, które nie można spożywać. Często najlepsza dieta to ta, która określają najsmaczniejsze i najzdrowsze potrawy….ale nie u mnie! Dla mnie Najzdrowszym odchudzaniem jest parowanie żywności i to jest klucz do zrzucenia tych ostatnich i upartych kilogramów. Czytaj dalej, aby zrozumieć, dlaczego ważne jest powiązanie ze sobą zdrowej żywności  i jakie produkty mogą się parować, aby odnieść sukces.
Muszę zwrócić uwagę na fakt, że niektóre produkty spożywcze pomimo ich indywidualnych korzyści zdrowotnych po połączeniu, mogą powodować niską energię, wzdęcia, a nawet przyrost masy ciała. W przeciwieństwie do tego, inteligentne parowanie produktów mogą mieć odwrotny efekt, zwiększając energię i super ładowanie. Oczywiście część produktów typu owoce czy jogurt nie możesz sobie parować, ale w połączeniu odpowiednimi produktem szybciej utracisz swoją wagę.

Oto 8 produktów, które należy ze sobą łączyć;

1. Dzwon papryki i jajecznica.
​Jaja mają  składnik odżywczy znany jako cholina, który zwiększa metabolizm podczas gdy papryka walczy z hormonem kortyzolu o zmniejszonej zawartości tłuszczu i witaminą C. Jedzenie takiego śniadania przygotowuje ciało do pełnego spalania tkanki tłuszczowej.
2. Ciemne Makarony i szparagi.
Jeśli dodasz do makaronów białko, takie jak kurczak lub ryba, otrzymasz potężny dawkę spalacza. Przypominam, że węglowodany nie są wrogiem. W połączeniu z warzywami bez skrobi, takimi jak szparagi, brukselka, brokuły. Zrób to wszystko w parowniku tak abyś maiała na 3 posiłki w ciągu dnia.
3. Melon i czerwone winogrona.
Ta sałatka owocowa łączy naturalny lek moczopędny (melon) z przeciwutleniaczami, które zapobiegają przechowywaniu tłuszczu. Kombinacja tych dwóch owoców musi pozostać bez dodania innych produktów, ponieważ w połączeniu z innymi produktami spożywczymi może prowadzić do gazu i wzdęcia.
4. Jogurt i cynamon.
Te mocne śniadanie lub przekąska w ciągu dnia to cud dla utraty wagi. Kombinacja łączy w sobie wapń, witaminę C i przeciwutleniacze poprawiające wrażliwość na insulinę. W celu uzyskania dodatkowych korzyści, poszukaj jogurtu z dodatkiem witaminy D.
5. Korzenna salsa i kurczak.
Samo wyjaśnienie pikantne potrawy zwiększają szybkość spalania kalorii. Kiedy białka są połączone z pikantnymi potrawami, twoje ciało nie tylko spala kalorie szybciej, ale także ten proces trwa dłużej.
6. Jabłka i masło orzechowe.
Ta klasyczna kombinacja diety naprawdę działa. Węglowodan jak jabłko jest sparowany z zdrowym tłuszczem jak i masło orzechowe, zdrowy tłuszcz, który traci się wolniej, co oznacza, że ​​pozostajesz dłużej syta.
7. Banany i szpinak.
To dziwne połączenie, ale kiedy mieszane razem z migdałowym mlekiem w smoothie, banany i szpinak są naprawdę smaczne. Szpinak zwiększa energię, a odporna skrobia w lekko zielonych bananach sprawia, że ​​czujesz się najedzona dłużej. Redukuje tłuszcz w jamie brzusznej. Potas w owocu ma dodatkową zaletę zmniejszenia wzdęć
8. Czosnek i ryby.
Kwasy omega-3 w rybach znane są z wielu korzyści zdrowotnych, w tym zmniejszając stan zapalne. Chociaż nie jest jasne, dlaczego czosnek pomaga ludziom stracić na wadze, przekonujące badania opublikowane w Nutrition Research and Practice wykazały, że kobiety, które spożyły 80 miligramów ekstraktu czosnku dziennie przez 12 tygodni straciły masę i znacząco obniżyły swój wskaźnik masy ciała.

Próbowałaś kiedyś parować produkty na utratę wagi? Opowiedz nam swoje ulubione potrawy i ,udostępnij ten artykuł na portalach społecznościowych!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk