Tą Metodą schudniesz nawet 25 kg do Lata – Warto o Tym Wiedzieć

Pewnie już znasz mnie i powinnaś zdać sobie sprawę, że rezygnacja z pewnych grup żywności i przestrzeganie surowych diet stwarza więcej problemów niż ich rozwiązuje. Celem jest skupienie się na zmianach, o których wiesz, że możesz ich dokonać przez resztę swojego życia. Kiedy to robisz, przestajesz myśleć, że jedzenie jest kolejną dietą i skupiasz się na rozwiązywaniu problemów, które przyczyniają się do twojej wagi.

Udostępnij ten artykuł dalej niech pomaga innym zrozumieć jak osiągnąć swój cel.

Nie da się schudnąć w tydzień i nie da się ujędrnić ciała w miesiąc.

Najlepszym sposobem na przejście do tej zmiany jest przyznanie, że jesteś tam, gdzie jesteś, dzięki własnym wyborom i decyzjom. Nikt inny ci tego nie zrobił, tylko ty. Dlatego tylko Ty możesz to naprawić. Nie potrzebujesz pigułki dietetycznej, guru ani innej książki, która mówi ci, co masz robić.

U podstaw każdego przyrostu masy ciała leżą przyczyny jego przyczyny i rozwiązania, które go korygują. Jedną z pierwszych rzeczy, o których chcę, abyś pomyślała, jest odpuszczenie ustalania ram czasowych, kiedy powinieneś stracić całą swoją wagę. Tak się nie da, przynajmniej na początkującej drogi.

Jest to sprzeczne z obecnymi technikami wyznaczania celów, ale utrata masy ciała różni się pod wieloma względami od innych celów. Jak? Pragnienie utraty wagi jest czymś zupełnie innym niż oszczędzanie pieniędzy, ukończenie studiów lub kupno domu w określonym czasie, ponieważ cele te mają mieć datę końcową. Jeśli rozumiesz cel, różnica w utracie wagi polega na tym, że utrata wagi wiąże się ze zmianami stylu życia, które się nie kończą. Więc widzisz, cokolwiek robisz, aby schudnąć, musisz to robić, aby to utrzymać. Nie jest to takie proste, dlatego jestem tutaj aby Ci pomóc.

Co dzieje się po tym, jak większość ludzi osiągnie datę końcową i osiągnie swój cel? Zgadza się, przestają przegrywać, zaczynają puszczać zachowania odpowiedzialne za ich utratę i zwykle zaczynają wszystko odzyskiwać. To dlatego tak wiele osób powraca do nałogu; zaczynają myśleć, że to koniec tego, co zmienili.

W trwałej utracie wagi nigdy nie chodzi o to, jak szybko możesz to zrobić; zamiast tego chodzi bardziej o to, jak trwale możesz zmienić zachowania, które sprawiły, że wpadłaś w kłopoty. Ale tak naprawdę chodzi o zmianę sposobu myślenia o jedzeniu i tego, co z nim robisz.

Oszczędzanie na zakup domu lub nowego samochodu w określonym terminie działa, ponieważ gdy masz wystarczająco dużo pieniędzy, twój cel jest osiągnięty i kupujesz to, co chcesz. Inaczej jest w przypadku odchudzania, ponieważ plan ćwiczeń i właściwego odżywiania nigdy się nie kończy. Zamiast tego staje się częścią tego, kim jesteś i co robisz na co dzień.

Kontakt do współpracy kliknij tutaj.

Dlatego nie ma daty końcowej; twoim celem jest możliwość zmiany określonych zachowań, które spowodowały twój problem, i kontynuowania tych nowych zachowań, dopóki nie staną się częścią twojej tożsamości.

Ponadto, ustalając datę końcową, większość ludzi zapomina o uwzględnieniu wielu przerw, jakie napotykają w codziennym życiu. A te przerwy, takie jak urodziny, święta, uroczystości i wakacje, zapewniają, że nie dotrzesz do pierwotnej daty, którą sobie wyznaczyłaś.

Teraz proces odchudzania zamiast być radością lub dobrym doświadczeniem, staje się kolejnym celem, który Ci się nie udał. Co z kolei przyczynia się do obniżenia poczucia własnej wartości i głębszego poczucia frustracji. Zdaję sobie sprawę, że jest to sprzeczne ze wszystkim, co kiedykolwiek mówiono ci o odchudzaniu, ale tak samo jest z wieloma rzeczami, które mówiłem ci w całym moim programie… jedz więcej, a nie mniej; nie musisz cały czas dobrze się odżywiać, złe wybory są częścią zdrowego odchudzania.

To samo się dzieje z treningami, zaczynasz i szybko kończysz, bo nie wiesz jak ćwiczyć, a wystarczy, że nie kupisz sobie jednej pary butów czy paczkę papierosów tylko wydasz je na wiedzę lub trening personalny. Bardzo dużo dostaje oś was wiadomości ile kosztuje jeden trening online w domu. Kiedy mówię, że 100 zł, a w pakiecie jest tanie, to dostaje info zwrotne, że wolisz kupić sukienkę, niż zapłacić za wiedzę i w końcu cieszyć się osiągniętym celem.

Na koniec mojego wykładu, dostaniesz prezent jakim jest ćwiczenie rozciągające, które możesz zawsze wykonać w domu. Zrób je rano po przebudzeniu 10 razy 3 serie.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk