Spal Tłuszcz podczas Snu – Ćwiczenie na Brzuch i Nogi – Dieta

Nogi w 5 minut

Spal Tłuszcz podczas Snu – Ćwiczenie na Brzuch

Nie ma jednej diety idealnej dla wszystkich. Jeśli weźmiemy pod uwagę całą populację i ogólną utratę wagi i cele zdrowotne, nie ma czegoś takiego jak idealna dieta na utratę tłuszczu. Nikt nie powinien marnować czasu na nieustanne poszukiwanie najbardziej idealnej diety, tylko tego, co jest dla niego najlepsze.

Głównym powodem jest to, że ludzie są tak różni pod względem stylu życia, genetyki i warunków zdrowotnych. Idealna dieta dla danej osoby zależy od tych i wielu innych czynników.

Musisz także uważać, aby nie odrzucić osobistych preferencji żywieniowych, gdy mówisz o idealnej diecie. Nie można przepisać jednej diety całemu światu i zakładać, że będzie się ona podobać i będzie akceptowana przez wszystkich, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę różnice kulturowe.

Nie jest to też prosta kwestia preferencji smakowych, może to być kwestia etyki (jak wtedy, gdy wegetarianie nie chcą jeść mięsa). Może to być kwestia alergii lub nietolerancji, dlatego należy unikać pewnych pokarmów. Może to być również kwestia wygody (jak w przypadku, gdy niektórzy ludzie nie chcą jeść 5 lub 6 razy dziennie, jak to robią kulturyści).

Dostosowanie spożycia węglowodanów w celu optymalizacji utraty tłuszczu.

Podczas faz, kiedy głównym celem jest budowanie mięśni, nie oszczędzam na węglowodanach skrobiowych. Jem znaczną porcję pokarmów, takich jak płatki owsiane, ziemniaki, słodkie ziemniaki, ryż, fasola, komosa ryżowa i inne produkty pełnoziarniste z prawie każdym posiłkiem. W celu utraty tłuszczu jem bardziej umiarkowane porcje węglowodanów skrobiowych.

Jeśli utrata tkanki tłuszczowej spowalnia lub jeśli cel zmienia się na zgrabną sylwetkę, jem tylko małe porcje węglowodanów skrobiowych i skupiam się bardziej na węglowodanach włóknistych i  białku.

To samo tyczy się ćwiczeń. Nie wszyscy będą ćwiczyć tak samo i watkim samym tempie. Ja znam swój organizm i w ciagu miesiąca mogę schudnąć 5-6 kg bez efektu jojo, ale niektórym idzie to znacznie wolniej i nie mam z tym problemu. Ja ćwiczę ponad 20 łata ty dopiero zaczynasz i żeby przerobić wszystkie mięśnie, rozgrzać je do ćwiczeń, potrzebujesz czasu. To tak samo jest z nauką jazdy samochodem. Na pewno nie jechałaś na początku szybko i pewnie, tylko ostrożnie i wolno.

Tak jak pisałam wcześniej w moich artykułach, 300 kcal w jednym posiłku i 30 minut ćwiczeń dziennie to jest klucz do sukcesu, a po motywacje napisz do mnie na kliknij tutaj.

Ćwiczenie zrób przed snem, mi to pomaga, gdyż podczas snu jeszcze spalamy tkankę tłuszczową, a rano robię cardio na bieżni. Efekty są rewelacyjne. 10 minut wystarczy, a po 15 dniach zwiększ o 5 minut. Nie musisz robić pompki na początku. Zaczynamy.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk