Szybki efekt aby pozbyć się podwójnego podbródka

podbrodek

Szybki efekt aby pozbyć się podwójnego podbródka. Nadszedł czas na przygotowanie twojego podbródka aby był plaski. Niektórzy ludzie są genetycznie skłonni do rozwijania podwójnych podbródków w miarę ich wieku, ale to nie znaczy, że jesteś bezsilna. Kierowanie ćwiczenia na konkretne obszary ciała nie oznacza ciężkiej pracy, ale mądrzejszej. Skoncentrowanie się na kluczowych ćwiczeniach, które przynoszą rezultaty szybkiego efektu, zapewni, że twarz będzie świetnie wyglądać pod każdym kątem. Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć uzyskiwać rezultaty, na które zasługujesz.

Sprawdź te pięć ćwiczeń, które okazały się skuteczne w tej delikatnej okolicy podbródka. Zanim zaczniesz, zrób rozgrzewkę, przesuwając podbródek do tyłu i do przodu. Wszystko powinno się rozluźnić i zaczynamy.

Jesteś gotowa, aby rozpocząć!

1. Ściskanie ust.

Te proste ćwiczenia podbródkowe są bardzo efektowne i dają szybki efekt. Otwórz usta szeroko, przyciągnij dolną wargę do środka. W tym ruchu napnij dolne mięśnie i zrób 20 takich ruchów do góry. Każdy krok powinien być rozmyślny i powolny, tak aby mięśnie podbródka były prawidłowo zaangażowane w ćwiczenia. Pozwól, aby mięśnie zrelaksowały się przed przejściem do następnego treningu. Poluzuj szczękę, delikatnie otwierając i zamykając usta.

Kub Dietę Gosi Klos
Kub Dietę Gosi Klos

2. Ruch przód i tył. 

To ćwiczenie jest dokładnie takie proste, jak się nie wydaje. Przechylić głowę do tyłu i rozszerzyć usta w ruch całujący. Chociaż metoda jest prosta, to działa na mięśnie szyi. Sprobuj takich 20 ruchów.

3. Dotykanie językiem nosa.

Te ćwiczenia są skuteczne w rozszerzaniu mięśni podbródka. Zrób to, trzymając język na zewnątrz ust i starając się dotknąć nosa. Umieść palec pod podbródkiem, aby poczuć mięśnie rozciągają się i spłaszczają w tej pozycji Twoja podbródek.

4.Obród szyi w prawo i lewo.

Każdy chce idealnego kształtu twarzy. Jeśli chcesz, aby Twoja twarz była bardziej owalna, wypróbuj ten trening. Odwróć głowę na jedną stronę i wysuń do przodu  szczękę. Powinnaś być w stanie poczuć rozszerzenie mięśni szczęki i szyi. Zatrzymaj się na chwilę. Odwróć głowę na drugą stronę i powtórz.

Te 4 proste ćwiczenia możesz zrobić rano i wieczorem, w domu lub parku. Nie wymagają sprzętu tylko Twoich chęci i determinacji. 

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk