SZOK – Modelka w wieku 61 lat – Gosia Klos

Zaszokowała mnie ta Pani, która występuje w reklamie  kostiumów kąpielowych. Szok był dla mnie większy, kiedy dowiedziałam się, że ma 61 lat. Jak sami dobrze wiecie, że stroje kąpielowe zazwyczaj reklamują piękne i młode modelki, ale nie zawsze jest to regułą, że tak musi być.  Patrząc na nią, nie uwierzylibyście ze modelka, artystka i auto-portreciska ma 61 lat.
Celem akcji było odejście od hiper-seksualnego wyglądu istniejących linii kostiumów kąpielowych.
Na zdjęciach widać, że jest to piękna kobieta, która trenuje min 3 razy w tygodniu Jogę.  Promieniuje zdrowiem i witalnością. Jest pewna siebie artystką, dbająca o ZDROWE JEDZENIE, podróżującą  i posiadająca inteligencje.

Nie jedna kobieta by tak chciała wyglądać, ale jest to ciężka praca. Odpowiednia dobrana dieta jest głównym kluczem takiego ciała. Ciało jest jędrne i gładkie, delikatnie wyrzeźbione.  Utrzymać ciało w takiej kondycji trzeba pracować wiele lat i to nie przychodzi od razu, nawet nie za rok. Trzeba nad takim ciałem pracować non stop.

Nie czekaj na jutro, taki czas nigdy nie nadejdzie. Nie przekładaj na za miesiąc, bo on nigdy nie nadejdzie. Jeśli chcesz coś osiągnąć, zacznij od małych kroczków. Spacer 30 min to już mały kroczek. Ustawić sobie posiłki na 3-4 godziny to już mały kroczek. Zacznij pić wodę 2-3 litry dziennie to już mały kroczek. Napisz do mnie o pomoc, konsultacje to już mały kroczek. 

NIE CZEKAJ! DZIAŁAJ 

Mój email m.klos@btinternet.com

Twój trener https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk