Stosowałam już wiele DIET – POMOCY

Stosowałam już wiele DIET – POMOCY. Takich wiadomości dziennie mam bardzo dużo, ale to nie jest problem. Problem jest wtedy, gdy przez pare lat jesteście na jakiejś diecie i nadal nic się nie zmieniło. Jest jeszcze gorzej, przytyłyście kolejne 30 kilogramów. Najciekawsze jest to, że straciłyście już tyle kasy, że jak widzicie moją cenę to niektóre z Was piszą, że jest za drogo. To teraz zróbcie sobie rachunek sumienia… policz sobie ile straciłaś już na diety i  treningi w przeciągu 5 lat? Ja wiem, że one są bardzo tanie, ale ile już na nie wydałaś pieniędzy? Na te internetowe diety? 
Do mnie zgłasza się bardzo dużo firm typu suplementacja, tabletki odchudzające,  które by chciały zacząć ze mną współprace, ale ja wiem, że to jest pic na wodę fotomontaż. I jak sami widzicie nie ma reklam, które wstawiam tu czy na fb.  Nie ma nic. I nie będzie, bo ja w to nie wierzę w jakieś wspaniałe tabletki odchudzające, czy proszkowane diety. Wiem po sobie, że trzeba po prostu iść na siłownie, zdrowo sie odżywiać dopiero będzie efekt. Na problemy z odchudzaniem wpływa wiele czynników. Może to być, stres, niedobory witaminowe, zaburzenia hormonalne i wiele innych, tylko dobrze przeprowadzony wywiad żywieniowy i lekarski daje możliwość odpowiedzenia na pytanie dlaczego problem występuje. Wiele kobiet, które się zgłasza do mnie, muszą mieć najpierw zrobione badania, żebym mogła przeprowadzić konsultację, a następnie ułożyć indywidualną dietę. I tak samo jest z treningiem. Czasami już niewielkie zmiany w naszym sposobie żywienia dają duży rezultat. Zmiany które powinnaś wprowadzić na początku swojej drogi odchudzania. 

Stosowałam już wiele DIET – POMOCY. Chcąc się prawidłowo, racjonalnie odżywiać należy: jeść to, co potrzeba – tyle ile potrzeba – oraz we właściwym czasie. Racjonalne żywienie wymaga zbilansowania energii, tzn. utrzymania równowagi między ilością energii dostarczonej z pokarmem, a jej wydatkowaniem.Organizmowi należy zapewnić odpowiednią ilość energii (kalorii) oraz składników odżywczych: białka, węglowodanów, tłuszczy, witamin i soli mineralnych w odpowiednich proporcjach. Zapotrzebowanie na energię można obliczyć wg wzoru, ale nie podam wam, bo nie jest wam na początku drogi potrzebny.
Wyobraź sobie jakbym na każdej konsultacji mówiła o wzorach, liczbach i matematyce…wiec moje drogie nie kupuj kolejnej diety czy treningu online, bez konsultacji to nie ma sensu. Najlepsza współpraca to kontakt człowieka z człowiekiem, kiedy się widzimy się na konsultacji osobistej czy na Skypie. Wydaj tych pieniążków więcej, ale pracuj z profesjonalistką, która zna potrzeby kobiet od podstaw….ale o tym napiszę w kolejnych artykułach. Mam zamiar zająć się  takimi artykułami jak mięśniaki na macicy, torbiele, genetyka, bezpłodność, a jednym z głównych tematów to będzie lekarze i problemy ludzi w Anglii i Europie oraz rozejście mięśni brzucha po porodzie. Dziś byłam na szkoleniu z zakresu tej tematyki wiec bede o tym też dużo pisała. 

Zdradzę wam pewną tajemnice. Otóż, każda pani z którą współpracowałam  lub nadal wspólpracuje nigdy nie miała rozpisaną dietę kalorycznie 1200 czy 1700 ( Chyba, że dziewczyny, które przygotowuje do zawodów, ale to inna bajka ), a zobaczcie ile metamorfoz już zrobiłam z moimi paniami. One nadal wpływają na moją pocztę.  Chcecie dowiedzieć się jak działamy? Napisz do mnie! U mnie jest prosto i łatwo, a przede wszystkim zdrowo.  

Oczywiście zapraszam do współpracy. Wszystkie pakiety znajdziecie na mojej stronie. 

m.klos@btinternet.com

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk