6 naturalnych sposobów na Worki pod Oczami

Worki pod oczami

6 naturalnych sposobów na Worki pod Oczami. Czy Twoje oczy zatrzymują cię przed przyjmowaniem większej ilości esencji przed lustrem? Wiedz, że nie jesteś sama. Wielu ludzi cierpi z powodu strasznych ciemnych toreb pod oczami, które wydają się pojawiać  w najbardziej niewygodnym czasie. Niektórzy ludzie robią po prostu makijaż i już.  Jednak musisz wiedzieć, że istnieje wiele innych możliwości niż makijaż.
Jeśli cierpisz z powodu worków pod oczami, możesz wykluczyć jakiekolwiek obawy dotyczące zdrowia i możesz zrobić kilka rzeczy, aby zmniejszyć, a nawet wyeliminować wygląd toreb pod oczami. Nie pozwól, aby takie oczy zatrzymały cię przed czymkolwiek!  Oto kilka naturalnych środków zaradczych, aby zwalczyć te worki pod oczami.

Dlaczego takie oczy się robią?

Istnieje kilka konkretnych rzeczy, które przyczyniają się do Twoich worków pod oczami.  Niestety, wiek jest wiodącym czynnikiem. W miarę starzenia się, skóra pod oczami naturalnie zaczyna się osłabiać i może utrzymywać płyn pod oczami, wtedy oczy wyglądają okropnie. Zatrzymanie płynów może również nastąpić z powodu alergii, jedzenia zbyt dużej ilości soli, a nawet zmian hormonalnych. Brak snu  może również odgrywać dużą rolę.

Naturalne środki zaradcze na Worki pod oczami.

1. Białe jajka i oczar wirginijski.

 Białka jaj i oczar wirginijski okazały się idealnym pokarmem na worki pod oczami.  Kwasy Tannic i Gallic są naturalnymi środkami przeciwzapalnymi, które działają w celu zmniejszenia obrzęku. Białka jajka zaciskają skórę. Zmieszanie te dwa składniki napewno  zmniejszają obrzęki pod oczami.

2. Ziemniaki.

Umieszczenie ziemniaka na Twoich oczach może brzmieć głupio, ale na pewno jest bardzo skuteczne. Skrobia w ziemniakach ma właściwości przeciwzapalne, które walczą z obrzękiem pod oczami. Po prostu zetrzyj ziemniaki i wsadz je do czystego ręcznika i połóż maskę na oczy. Dociśnij  do oczu i pozostaw na tym miejscu przez 10-15 minut.

3. Ogórek.

Wielu ludzi znają łagodzące skutki ogórków. Właściwości ściągające zawarte w ogórkach pomagają naczyniom krwionośnym pod oczami załagodzić opuchliznę. Zgodnie z artykułem How Stuff Works, najlepszym sposobem na użycie ogórka jest pokrojenie go w plastry i położenie na  zamknięte oczy na 5-10 minut. Nie tylko będziesz czuć się bardziej zrelaksowany, ale także Twoje oczy też będą odpoczywać.

4. Zimna woda

Woda zimna może pomóc zmniejszyć obrzęk. Kilka rzeczy do zrobienia to po prostu stosować zimne kompresy bezpośrednio na oczu, a nawet pić wodę, aby sprzyjać nawadnianiu i zmniejszyć stany zapalne.

5. Torby na herbatę.

Torebki z herbatą mogą zrobić coś więcej niż robić kojący napój, ale mogą też działać w celu zmniejszenia obrzęku i zapalenia wokół oczu. Sugeruje stosowanie zimnych torebek z herbatą dwa razy dziennie w celu osiągnięcia pożądanego, zmniejszenia obrzęku.

6. Ja zawsze powtarzam, że najprostsze rozwiązania są najlepsze i czasami nawet łyżka metalowa może pomóc zmniejszyć obrzęk oczu. Schłodzone  łyżeczki metalowe nadają się idealnie do oczu, aby zapewnić natychmiastowe zmniejszenie obrzęku.

Podkrążone  oczy nie powinny być już problemem, jeśli zastosujesz choć jedną z tych wskazówek. Udostępnij dalej i działaj. 

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk