Sprawdź, jak skutecznie zrzucić kilogramy w każdym wieku!

4 kg do zgubienia

Sprawdź, jak skutecznie zrzucić kilogramy w każdym wieku! Zrzucić kilogramy to nie lada wyzwanie w każdym wieku, ale gdy się zbliża 40 lat, wtedy człowiek otwiera oczy jak wszystko i szybko staje się wiotkie, ciężkie i ten ogromny brzuch wystający, który za nic nie może zejść. Bardzo dużo kobiet nie zdaje sobie sprawę z tego jak wyglądają, tylko wchodzą na wagę i czekają na cud. Najlepszym sposobem na rozwiązaniem tego problemu to stanąć przed lustrem i zrobić sobie zdjęcie w majtkach i staniku. Wtedy zobaczysz jak się zapuściłaś.

KLIKNIJ TUTAJ I DZIAŁAJ – Tylko współpraca

Odchudzanie nie jest takie trudne! To wy sobie stwarzacie problemy! Tylko trzeba sobie to uwiadomić i mieć osobę, która Cię poprowadzi w dobrym kierunku. Kiedy się zbliża 40 – 50 – tka wszystko wariuje, a hormony są na najwyższym poziomie. Przede wszystkim badania trzeba sobie zrobić przed jakimkolwiek odchudzaniem i to w każdym wieku. Bez tego ja nie podejmuje się żadnej współpracy. Wyniki pomogą mi bardziej rozwiązać problem tycia w bardzo precyzyjny sposób. 

U osób dojrzałych powyżej 40 czy 50 roku życia odchudzanie trwa dłużej, ale i kiedy jesteś młoda i urodziłaś, wszystko jest takie inne, takie duże i wiszące. 

Musicie pamiętać, że jeśli przybieraliśmy na wadze przez kilka lat, nie schudniemy 10 kg w miesiąc czy dwa, jest to bardzo niezdrowe podejście, gdyż kilogramy bardzo szybko powrócą, a efekt JO-JO jest gwarantowany. Ponadto jeśli w dojrzałym wieku schudniemy zbyt szybko, również zmarszczki mogą być bardziej widoczne, a Twoja skóra mniej jędrna i sięgająca ud. Dlatego po 40-50 tce nie należy za wszelką cenę dążyć do osiągnięcia dolnej granicy wskaźnika BMI. Tutaj potrzebna jest cierpliwość i wytrwałość.

Każdy jest inny i wymaga innego podejścia, planu treningowego czy odpowiedniej diety. Dołącz do naszego zespołu i spełniaj swoje marzenia.

Dieta dostosowana indywidualnie na 4 posiłkach dziennie z dużą ilości wody i witamin. Dieta musi być urozmaicona, zawierać zbilansowaną ilość białka, węglowodanów i tłuszczu, oraz witaminy i sole mineralne. Zadbajmy, by codziennie zjadać około pół kilograma warzyw, produkty pełnoziarniste, chudy nabiał, jajka, a dwa, trzy razy w tygodniu mięso i ryby.

Moim celem jest maksymalne opóźnienie oraz złagodzenie problemów zdrowotnych w każdym wieku, abyś jak najdłużej mogła czerpać z życia pełnymi garściami. To TWOJA wiedza i TWOJE wybory życiowe mają największy wpływ na to, w jaki sposób będziesz się starzeć.

Jest coraz więcej pań, które zgłaszają się do mnie po czterdziestce i zdają sobie sprawę z tego, że bez ruchu i zdrowego odżywiania w dzisiejszych czasach nie zadziała tym bardziej, że nasza żywność zaczyna wygląda jak po przeszczepach. Na szczęście można zacząć ćwiczyć i cieszyć się życiem.

Zdrowy styl życia może powstrzymać wiele efektów starzenia.  Zachęcam Cie do podjęcia decyzji skorzystania z moich usług bez efektu jo-jo. Napisz i działaj. 

KLIKNIJ TUTAJ I DZIAŁAJ – Tylko współpraca

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania, piszcie w komentarzach, chętnie na nie odpowiem. A może podacie jakieś swoje sposoby na schudnięcie? Zapraszam do współpracy. Proszę o udostępnienie artykułu – każdemu może się przydać

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg – m.klos@mataleo.eu

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk