SPALANIE BOCZKÓW

Magda

Poznajcie moją kolejną podopieczną Magdę, z którą współpracuje 10 tygodni i już pozbyła się 11 kg treningami w domu i odpowiednia dietą.

SPALANIE BOCZKÓW TRENUJ Z NAMI

Magda nie ma łąkotki w prawym kolanie, ale nie poddaje się i ćwiczy 5 razy w tygodniu. W czasie treningu pomocne są opaski uciskowe zakładane na kolano lub stabilizatory. Dobrej jakości stabilizator zagwarantuje nam:

  • ograniczenie z możliwością regulacji ruchów zgięcia, wyprostu, rotacji
  • ogólną stabilizację stawu
  • odciążenie stawu kolanowego
  • stabilizację rzepki

Jeśli występuje ból i boisz się stawiać nogi, wskazane są tylko ćwiczenia izometryczne (napinasz mięsień utrzymujesz tak 10s i puszczasz powtarzasz ok 50razy dwa razy dziennie). W miarę ustępowania bólu (jeśli ból jest naprawdę silny to i tak nie wykonasz wszystkich ćwiczeń) i coraz lepszej siły mięśniowej będzie można to uatrakcyjnić.

SPALANIE BOCZKÓW

Jeśli dalej czytasz ten artykuł, to na pewno bardzo chcesz pozbyć się Twoich boczków i szukasz najszybszego i najskuteczniejszego sposobu, aby to osiągnąć tak jak Magda.

Pamiętaj, że zmiana diety to pierwsze, co należy uczynić. Zdrowa dieta to dieta bogata w warzywa i owoce, produkty pełnoziarniste takie jak pełnoziarnisty ciemny chleb, pełnoziarniste makarony, mąkę oraz kasze i ryż. Aby zgubić boczki, musisz zrezygnować z jedzenia zup zagęszczanych mąką, sosów, tłustych mięs (zarówno pieczonych jak i smażonych), podrobów, produktów typu mielonki i parówki, tradycyjnych makaronów, białego ryżu oraz ziemniaków. Musisz również powiedzieć nie takim produktom jak chipsy, słodycze, pączki, słodkie bułki, białe pieczywo. Walka o szczupłą talię to nie tylko odpowiednia dieta, ale również wprowadzenie do Twojego życia zwiększonej aktywności fizycznej.

Marta Teler

Jak możesz to zrobić?

Świetnym sposobem spalania tkanki tłuszczowej na brzuchu i boczkach jest zwykłe chodzenie, dlatego staraj się jak najwięcej spacerować. Zamiast samochodu wybierz drogę pieszo lub na rowerze, natomiast siedzenie na kanapie zastąp jazdą na rowerku stacjonarnym lub stepperze. Koszt zakupu takiego urządzenia nie jest wysoki, natomiast korzyści z jego posiadania i używania mogą okazać się bardzo satysfakcjonujące.

Zapraszam na trening  – Skype 

Napisz do mnie i umów się dziś na konsultacje

m.klos@btinternet.com  

Kliknij w link   www.gosiaklos.pl

Wielu paniom pomogłam, pomogę i Tobie.

 

Karina2

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk