Spalający tłuszcz kompres imbirowy – Zmniejsz rozmiar Talii do 2,5 cm

talia i okłady na noc

Spalający tłuszcz kompres imbirowy – Zmniejsz rozmiar Talii do 2,5 cm. W tym artykule pokażę, jak zrobić najlepszy kompres imbirowy do spalania tłuszczu! Ten kompres imbirowy pomoże ci pozbyć się tego upartego tłuszczu brzusznego przez noc. Ta domowa metoda jest bardzo prosta.

Musisz tylko przestrzegać prostych instrukcji. Jak napisałam wcześniej, ta metoda kompresji  jest bardzo prosta i łatwa do wykonania. Musisz tylko przestrzegać prostych instrukcji.

Składniki:

– 1 łyżka świeżo startego imbiru
– 4-5 łyżek balsamu do ciała
– plastikowe opakowanie
– ręcznik
– elastyczny bandaż

Wykonanie

1. Zamocz ręcznik w ciepłej wodzie i owiń go wokół miejsca, w którym chcesz nałożyć kompres imbirowy.
2. Pozostaw to na 5 minut. Otworzy pory.
3. Wymieszaj imbir z balsamem do ciała i nanieś go na dotknięty obszar.
4. Użyj plastikowej folii, aby owinąć obszar kilka razy.
5. Umieść elastyczny bandaż na plastikowym opakowaniu.
6. Pozostaw kompres na co najmniej 6 godzin.

UWAGI: aby uzyskać najlepsze rezultaty tego zabiegu, zastosuj go na noc i usuń go, gdy obudzisz się rano i zrób od razu trening.

I ostatnia rzecz – nie martw się, jeśli poczujesz mrowienie na początku! Oznacza to, że ta metoda działa. Będziesz zaskoczona wynikami. Ta prosta, ale skuteczna metoda pomoże Ci pozbyć się upartego tłuszczu z brzucha. Oznacza to, że zdecydowanie powinnaś wypróbować tę prostą sztuczkę. Jest tani, łatwy w wykonaniu i niezwykle skuteczny. Zrób tak 3 razy w tygodniu.

Pamiętaj o treningu i odpowiedniej diecie. Metoda owijania brzucha jest łatwa i przynosi efekty, ale tylko z treningiem i odpowiednią dietą. Nawadniaj się w ciągu dnia i zrób sobie trening 30 min dziennie.

Zapraszam. Pomagam kobietom osiągnąć ich cele w odchudzaniu w każdej chorobie od 19 lat, jednocześnie pomagając im  w wyborze odpowiednich planów posiłków i skutecznych treningów. Kliknąć w link i działaj. 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk