SPAL ZŁY TŁUSZCZ POPRZEZ TEN NIESAMOWITY NAPÓJ

Napój z wit C spala tkankę tłuszczową

SPAL ZŁE TŁUSZCZE POPRZEZ TEN NIESAMOWITY NAPÓJ.

W dzisiejszym artykule przedstawię naturalny przepis, który pomoże Ci spalić tłuszcz i zmniejszyć obwód talii. Komórki tłuszczowe przechowują toksyczne odpady, więc jest to najlepszy sposób na spożywanie składników, które wypłukują tłuszcz i oczyszczają organizm z wszelkich zanieczyszczeń.

Journal of the American College of Nutrition poinformował, że im więcej spożywasz witaminy C, tym bardziej prawdopodobne jest, że masz niższą masę ciała. Powodem tego jest to, że cytryny i limonki są dobrym dodatkiem do zbilansowanej, niskotłuszczowej diety o kontrolowanej kaloryczności. Zawierają składniki odżywcze sprzyjające utracie wagi.

Osoby, które regularnie spożywają witaminę C, mają o 30% większą skuteczność w odchudzaniu. Badania przeprowadzone na Arizona State University wskazują, że osoby, które spożywały pokarmy bogate w przeciwutleniacze (takie jak witamina C), rzadziej przybierają na wadze i gromadzą tłuszcz.

Z drugiej strony mięta stymuluje enzymy trawienne, które wchłaniają składniki odżywcze z pożywienia i konsumują tłuszcz i przekształcają go w użyteczną energię. Woda stanowi 70% naszego ciała. Większość naszego procesu metabolicznego zachodzi w obecności wody. Tak więc, gdy jesteśmy dobrze nawodnieni, podstawowa przemiana materii wzrasta.

Składniki:

3 limonki
2 cytryny
20 listków mięty
2 litry wody

Instrukcje:

Najpierw posiekaj liście mięty, a następnie wyciśnij cytryny i pozostaw miksturę na 1 godzinę. W międzyczasie pokrój limonki w kółeczka i dodaj je do wody. Wymieszaj wszystkie składniki razem i dobrze wymieszaj. Możesz przechowywać miksturę w lodówce. Lek należy spożywać przez cały dzień. Pierwsza szklanka powinna być po przebudzeniu, pół godziny przed treningiem – śniadaniem.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk