4 – Tygodniowe wyzwanie na Dolny Brzuszek – Gosia Klos

4 – Tygodniowe wyzwanie na Dolny Brzuszek – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Jeśli należysz do tych osób, o których marzy  się zgubienie babeczki z dolnego brzuszka, to będziesz musiała podjąć wyzwanie, które przygotowałam dla Ciebie w dzisiejszym artykule, bo tłuszcz brzuszny to coś, co łatwo zdobyć, ale jest. bardzo trudno się go pozbyć. Wiele kobiet dookoła marzy o sześciopaku na brzuszku lub przynajmniej płaskim brzuchu, ale to wywanie jest bardzo cieżko do wykonania. Możesz osiągnąć sukces jeśli będziesz przez 4 tygodnie systematycznie wykonywać ten program.

1. WYZWANIE NA BRZUSZEK

Więc to wyzwanie jest dość proste i wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z instrukcjami, które zostaną ci przedstawione. Po 4 tygodniach zobaczysz pozytywne, zauważalne rezultaty na brzuchu.

Instrukcje są następujące:

Najpierw będziesz musiała wykonać wszystkie 6 ćwiczeń bez robienia przerw między nimi, a także będziesz musiała wykonać 3 zestawy wszystkich ćwiczeń.  Podczas robienia setów możesz robić przerwy, ale nie dłużej niż 2 minuty.

Po drugie, musisz wykonywać ćwiczenia trzy dni z rzędu, a następnie zrobić jednodniową przerwę.  Przez następne dwa dni będziesz musiała ponownie ćwiczyć i zrobić przerwę na jeden dzień. Musisz zachować to powtórzenie z dniami.

Po trzecie, musisz zacząć od treningu w poniedziałek. To czwartek i niedziela będą dniami odpoczynku. Wtedy pomimo treningu musisz wykonać trening cardio, a to oznacza, że ​​będziesz musiała biegać, pojeździć na rowerze.

Musisz to robić codziennie przez około 30-60 minut. Musisz też pożegnać się z cukrem, makaronem, chlebem i wszelkimi tłustymi produktami. Musisz spożywać dużo drobiu, owoców i warzyw. I wreszcie, co nie mniej ważne, potrzebujesz żywności, na którą możesz sobie pozwolić od czasu do czasu: orzechy, beztłuszczowe mięso, jajka i nabiał. Musisz więc trzymać się tego reżimu przez następne cztery tygodnie i nie robić żadnych wyjątków, jeśli chcesz zobaczyć wyniki po czwartym tygodniu. Nie bój się też poparzenia, które dostaniesz w mięśnie w pierwszych dniach, bo to dobry znak, że jesteś na dobrej drodze. I pamiętaj, aby się nie poddawać i iść dalej, aby osiągnąć swój cel.

2. TRENING

Wznosy nóg do góry. Musisz rozpocząć to ćwiczenie od położenia się na plecach. Następnie należy ułożyć dłonie twarzą do ziemi, a nogi podczas całego wykonywania ćwiczenia trzymać w pozycji pionowej i prostopadle do podłoża. Następnie musisz podnieść biodra z ziemi i zbliżyć je do klatki piersiowej, a podczas wykonywania tego upewnij się, że trzymasz nogi w prostej pozycji.

Musisz zrobić 2-sekundową pauzę, opuścić biodra i dotknąć nimi podłogi, czyli wykonałeś jedno powtórzenie.Jest to ćwiczenie skierowane na dolną część brzucha. Tak więc, aby rozpocząć ćwiczenie, musisz położyć się na podłodze plecami i oprzeć ramiona po bokach, ale bardzo ważne jest, aby plecy się nie kołysały. Następnie musisz podnieść ramiona z ziemi i upewnić się, że obie nogi również znajdują się kilka cali od podłogi, a następnie podnieść jedną z nóg, wskazując na sufit. W ten sposób jedną nogą musisz zmienić i powtórzyć te same ruchy przeciwna noga też.

Wznosy nóg do góry

Nożyce na macie. Jest to ćwiczenie skierowane na dolną część brzucha. Tak, aby rozpocząć ćwiczenie, musisz położyć się na plecami i oprzeć ramiona po bokach, ale bardzo ważne jest, aby plecy się nie kołysały. Następnie podnieść ramiona z i naprawić, że ziemi obie nogi znajdują się kilka centymetrów od podłógi, a następnie podnieść jedną z nóg, wskazując na sufit. W ten sposób jedna nogą musisz zmienić i powtórzyć te same ruchy przeciwna noga też.

Dolny brzuszek na macie

Plank na macie. W tym ćwiczeniu deska ukośna jest w rzeczywistości bardziej intensywną wersją deski podstawowej. Rozpocznij ćwiczenie, ustawiając ciało w pozycji pełnej deski, tj. Na czworakach, a ciało musi znajdować się w linii prostej, zaczynając od palców u stóp aż po głowę. Ponadto odległość między stopami powinna być taka sama, jak odległość między ramionami, a następnie wykonać ruch, unosząc jednocześnie prawą rękę i lewą nogę. Musisz spróbować pozostać w tej pozycji przez dwie sekundy, a następnie możesz wrócić do pozycji wyjściowej. A potem musisz zmienić strony i powtórzyć te same ruchy z przeciwną nogą.

Plank na macie

Skręty boczne na macie. Aby rozpocząć to ćwiczenie, musisz najpierw położyć się na plecach na ziemi, tak aby ramiona były maksymalnie wyciągnięte nad klatkę piersiową. Następnie musisz je połączyć i wykonać ruch, unosząc plecy nad ziemię. Podobnie musisz zrobić z nogami i aby zrównoważyć całe ciało, użyj tyłka. Dlatego podczas całego występu plecy muszą być wyprostowane, a kolana lekko ugięte, a następnie zacznij obracać ciałem. I to znaczy, że przyłożysz ręce do jednej strony ciała. Następnie wróć do pozycji wyjściowej. Następnie musisz obrócić całe ciało na przeciwną stronę.

Skręty tuowia na macie

Skręty nóg do boku w planku. To ostatnie ćwiczenie jest bardzo intensywne i spowoduje, że będziesz się bardzo pocić. To samo dotyczy pewnej modyfikacji alpinistów. Musisz więc wykonywać ruchy tak szybko, jak to tylko możliwe, aby przyspieszyć tętno, a także będziesz musiał wykonać tyle powtórzeń tak samo, jak to możliwe w ciągu jednej minuty. Musisz rozpocząć ćwiczenie, ustawiając ciało w pozycji pełnej deski. Aby ramiona były wyciągnięte poniżej ramion, a całe ciało musiało tworzyć prostą linię, zaczynając od palców stóp aż po głowę. Następnie musisz wykonać ruch, unosząc prawe kolano w kierunku lewego łokcia, a następnie opuść nogę w dół i podnieś lewe kolano w kierunku prawego łokcia. Musisz jak najszybciej powtórzyć przełączniki.

Skręty nóg do boku w planku

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk