Spal Oponkę w 4 Minuty – Mega Efekty w Krótkim Czasie

Spal Oponkę w 4 Minuty – Mega Efekty w Krótkim Czasie

Ćwiczenia są ważnym aspektem naszego procesu odchudzania, pomagają nam utrzymać nasze ciało w dobrej kondycji i zwiększają naszą energię. Jednak nasza codzienna rutyna sprawia, że jesteśmy tak zajęci, że nie możemy znaleźć czasu na ćwiczenia.

Aby schudnąć, konieczne jest uzyskanie deficytu kalorii i aby go stworzyć, musisz ćwiczyć. Nie musisz chodzić na siłownię, aby ćwiczyć i nie musisz spędzać godzin na ćwiczeniach w domu, wystarczy, że dasz sobie 4 minuty dziennie i będziesz w stanie zrzucić 150 kalorii.

Oczywiście te 4 minuty to tak w pierwszych 2 tygodniach będzie ok, ale musisz zwiększyć do 8 minut, czyli 300 kalorii.

Dziś pokażę Ci,  które pomogą w uzyskaniu kształtu ciała bez poświęcania zbyt dużo czasu na ćwiczenia. Utwórz 20-minutowy obwód, robiąc przerwę 1-minutową po wykonaniu jednego zestawu wszystkich ćwiczeń:

1.Wykroki do przodu.

Jedno z prostych ćwiczeń, które możesz wykonać nawet na powietrzu. Pamiętaj o prostych plecach i kolanie, które nie wychodzą po za palcami od stóp. Zrób na prawą stronę 20 powtórzeń x 4 i zmień nogę.

2.Żabie skoki do góry.

Wyskoki do góry czy w bok w większej ilości, powodują duże spalanie kalorii wiec to ćwiczenie jest idealne, jeśli chcesz szybko i dużo spalić oponkę.

3.Wykroki boczne z przysiadami.

Stań z obiema rękami wyciągniętymi przed sobą na wysokości ramion.
Zrób duży krok do przodu lewą nogą. Z tej pozycji ugnij oba kolana pod kątem 90 stopni i opuść się do przodu.
Przepchnij lewą piętę, aby powrócić do pozycji stojącej. Następnie obróć prawe palce u stóp, aby były skierowane w prawo, i umieść prawą piętę podczas zginania prawej ręki, aby przesunąć prawy łokieć przez klatkę piersiową i wysunąć na prawą stronę.
Trzymając ramiona na biodrach, ugnij oba kolana i opuść się w plié.
Wyciśnij pięty, obróć prawe palce u nóg w lewo i wyciągnij prawą rękę prosto przed siebie, aby wykonać jedno powtórzenie.

Wykonaj ten trening 5 razy w tygodniu. Kliknij tutaj po trening an Brzuch. Powodzenia

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk