Jak pozbyć się Tłuszczu z Nóg – 5 Wskazówek

Jak pozbyć tłuszczu z nóg

Jak pozbyć się Tłuszczu z Nóg – 5 Wskazówek

To jest dobre pytanie jak się pozbyć tłuszczu z nóg. Samego tłuszczu z jednej partii się nigdy nie pozbędziesz. Zawsze ćwicz dolną partie tak samo jak i górną część ciała. Gdybym ważyła ponad 80 kg, napewno ćwiczyłabym całe ciało, a nie skupiała bym się na dolnej części ciała, dlatego ważne jest dobranie treningu indywidualnego.

Jeśli masz problem z otyłością, napewno musisz zrobić sobie wszystkie podstawowe badania aby zobaczyć co się dzieje z twoim ciałem. Jeśli nie wiesz jak ćwiczyć, napewno musisz podjąć współpracę i trenerem osobisty.

Jeśli masz kontuzję, napewno musisz skontaktować się z lekarzem czy możesz w ogóle ćwiczyć.

To są podstawowe wskazówki jak przygotować się do przygody z odchudzaniem. Niech ta przygoda trwa cały czas, bo jeśli przewiesz pracę nad swoim ciałem, to nadwaga wróci z podwójną siłą.

Te wskazówki zapamiętaj raz na zawsze.

1.Wez się do roboty.

Każda z was chce mieć piękne i zgrabne nogi, ale nikomu nie chce nic z tym zrobić. Dieta to jedno, a ćwiczenia to drugie. Ćwicząc 3 razy w tygodniu przez 6 miesięcy, a zobaczysz mega efekt, ale potrzebujesz do tego diety.

2.Przestań ciągle mówić „zacznę od poniedziałku”.

Zawsze słyszę, że zacznę od poniedziałku, a już standardową wymówką jest zacznę od stycznia. Nowa Ja powinna być Tu i Teraz. Tak to już nic nie zrobisz, bo zawsze szukasz wymówki. Dlaczego nie zaczniesz od piątku czy środy! Ciągle zwlekając nie osiągniesz swojego celu. A co ze zdrowiem? Ono nie poczeka, jak zachorujesz to tu i teraz, a nie w styczniu.

3. Przestań pić tylko koktajle.

Koktajle = różne choroby. Nasz organizm musi trawić białka, tłuszcze i węglowodany. Wzdęty brzuch i wrzody żołądka, to początkowe choroby, które nam robią problemy pijąc tylko koktajle, które na zdrowy rozum nie wiesz co w nich się znajduje. To co jest napisane na etykiecie nie jest adekwatne do zawartości w opakowaniu.

4.Zrób sobie podstawowe badania.

Podstawowe badania robimy przynajmniej raz do roku, chyba że myślisz ze jest coś nie tak, wiec trzeba zgłosić się do lekarza, po bardziej specjalistyczne badania na np; chorą tarczycę czy cukrzycę.

5. Nie katuj się dietą.

Nie katuj się dietą cały czas, bo i tak nie wytrzymasz więcej niż 2 miesiące i wróci efekt jo-jo gwarantowany. Na początku jedz mniej, a częściej, aż wejdzie to w nawyk. Nie ma diety, którą byś wytrzymała 2 lub 3 lata, a i tak wszystko dobieram indywidualnie, pod twój styl życia, choroby, ćwiczenia czy nawet sen.

Jeśli zastosujesz te 5 wskazówek, od momentu przeczytania tego artykułu, to znaczy, że jesteś gotowa na zmiany, a jeśli jesteś gotowa, to napisz do mnie, a ja cie pomogę, może nie będe ćwiczyła za ciebie, ale zmotywuję i pokaże ci Twoją drogę. Będzie łatwa i skuteczna! Zaczynamy?

Kliknij tutaj po współprace i zaczynamy!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk