Płaski Brzuch w 3 Minuty – Domowe Ćwiczenia Dla Każdego

Płaski Brzuch w 3 Minuty – Domowe Ćwiczenia Dla Każdego

Przedstawiam ci kolejny zestaw ćwiczeń na brzuch, który możesz ćwiczyć w domu. Wiadomo dzisiejsze czasy zmuszają nas do pozostania w domu i wiele z was ma świadomość tego, że trzeba zadbać o siebie bardziej niż kiedykolwiek.

Wiele z was nie ma pojęcia jak zacząć i kiedy zacząć. Dlatego stworzyłam dla was tego bloga, abyście mogli korzystać z tych ćwiczeń i zaczęli dbać o siebie.

Nie wiesz jak zacząć? Wystarczy, że napiszesz do mnie i już. Ułożę dla ciebie plan treningowy i nawet poćwiczymy sobie na live 1 na 1 w domu. Współpraca jest odpłatna, bo to moja praca. Kliknij tutaj i zaczynamy.

Dzisiejsze ćwiczenia są proste, ale jeśli zaczynasz swoją przygodę z Fitness to każde ćwiczenie bedzie dla ciebie trudne. Warto spróbować i nie poddawać się.

Zaczynamy!

1.Boczna Deska na macie.

Zacznij od bocznej deski. Zaangażuj mięśnie brzucha i skieruj lewą rękę w dół w kierunku prawych skośnych. Śledź ruchy ramion za pomocą oczu i głowy. Staraj się, aby biodra nie opuszczały się ani nie skręcały.
Podnieś lewą rękę z powrotem do sufitu na jedno powtórzenie.
Wykonaj 25 powtórzeń lub kontynuuj przez 30 sekund.
Zmień strony i powtórz.

Cwiczenie na boczki

2.Nożyce na brzuch.

Zacznij leżeć twarzą do góry i połóż dłonie po bokach pośladków, aby zapewnić wsparcie dolnej części pleców.
Zaangażuj mięśnie brzucha i unieś obie nogi około 6 cali nad podłogę. Upewnij się, że rdzeń jest mocno napięty i opuść plecy na podłogę, gdy poruszasz nogami.

Kontynuuj przez 30 sekund.
Jeśli ten ruch obciąża szyję lub plecy, spróbuj podłożyć pod szyję poduszkę lub ręcznik, aby uzyskać wsparcie lub możesz podnieść wyżej nogi do góry.

3.Plank z pośladkami do góry.

Ćwiczenie dość trudne, ale warto spróbować nawet 3 razy i kontynuować pózniej przez dłuższą chwilę.

Plank ze wstawaniem

Nigdy się nie poddawaj nawet jeśli coś wydaje trudne. Spróbuj każde ćwiczenie i wtedy oceń co możesz zrobić, a czego nie możesz. Napisz w komentarzu czy już ćwiczyłaś te ćwiczenia i jak ci idzie!

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk