Soda Oczyszczona może pomóc w funkcjonowaniu Nerek

SODA

Soda Oczyszczona może pomóc w funkcjonowaniu Nerek. Kamienie na nerkach to twarde, często bolesne złogi mineralne, które rozwijają się w nerkach. Według Mayo Clinic kamienie nerkowe nie mają jednej przyczyny, ale niektóre czynniki, takie jak dziedziczenie, nadwaga lub odwodnienie, mogą sprawić, że będziesz bardziej podatny. Chociaż może być trudno ustalić, dlaczego masz kamienie na nerkach, ale wiedz, że istnieją naturalne środki, które możesz spróbować wyleczyć nerki, używając prostych artykułów gospodarstwa domowego.

Kiedy Nerki nie działają prawidłowo.

Oficjalna nazwa sody oczyszczonej to wodorowęglan sodu. Dwuwęglan jest naturalnie wytwarzany w ciele i jest niezbędny do zdrowego funkcjonowania organizmu. Jednak u niektórych osób nerki same nie radzą sobie z poziomami wodorowęglanów. Kiedy to nastąpi, krew staje się zbyt kwaśna, a twoje zdrowie cierpi.

Jak działa Soda Oczyszczona ?
Według Positive Med, soda oczyszczona może pomóc spowolnić postęp choroby nerek w połączeniu z ustalonym planem leczenia, a w najgorszym przypadku może zwiększyć skuteczność leczenia dializami. Dzieje się tak dlatego, że gdy jest on spożywany doustnie, wodorowęglan trafia do krwioobiegu. Nawet jeśli nerki nie radzą sobie z poziomami wodorowęglanów, ciało nadal otrzymuje je przez dawkę sody oczyszczonej. Positive Med zaleca, aby zacząć od rozpuszczenia połowy łyżeczki sody oczyszczonej pod językiem. Następnego dnia należy zmieszać 1,5 litra (lub nieco ponad 6 filiżanek) wody z łyżeczką sody oczyszczonej i pół łyżeczki soli. Powinieneś codziennie pić mieszankę.

Inne środki zaradcze

Soda oczyszczona to tylko jedna opcja. Według Global Healing Center dodatkowe opcje obejmują:

Korzeń mniszka lekarskiego. Korzeń mniszka lekarskiego znany jest z oczyszczania nerek i promowania prawidłowego funkcjonowania.
– Fasola zwyczajna. Ziarna nerkowe są zalecane do złagodzenia bólu kamieni nerkowych po ugotowaniu a, soki spożywane są przez cały dzień.
– Sok z granata. Właściwości ściągające występujące w granacie mogą być przyczyną, że są skuteczne w zdrowiu nerek.
– Magnez. Magnez został powiązany z kurczeniem się kamieni nerkowych.

Soda oczyszczona może być korzystna w promowaniu zdrowia nerek. Pamiętaj, aby porozmawiać z lekarzem o swoim, szczególnym stanie. Udostępnij tę wskazówkę znajomym.

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk