Soda Oczyszczona Leczy – Właściwości i zastosowanie

soda

Soda Oczyszczona Leczy – Właściwości i zastosowanie. Infekcja dróg moczowych może być bardzo poważnym stanem. Gdy drobnoustroje, które powodują przejście UTI z cewki moczowej do pęcherza, mogą przejść dalej do nerek. Kiedy tak się dzieje, osoba dotknięta chorobą jest zagrożona ciężką chorobą. Objawy infekcji nerkowej obejmują ból pleców, gorączkę, nudności, wymioty i dezorientację. Jeśli wystąpi którykolwiek z tych objawów, konieczne jest skontaktowanie się z lekarzem i podjęcie leczenia antybiotykami.

Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji tak bardzo, niezwykle ważne jest leczenie ZUM – Zakażenie Układu Moczowego, gdy po raz pierwszy zauważysz objawy takie jak częste i intensywne pragnienie oddania moczu lub bolesne, pieczenie w pęcherzu lub cewce moczowej podczas oddawania moczu. ZUM są zazwyczaj powodowane przez bakterie, dlatego naturalne leki przeciwbakteryjne mogą skutecznie zwalczać nieskomplikowane ZUM. Środki homeopatyczne, które działają jak diuretyki i środki przeciwzapalne są również pomocne w łagodzeniu bólu UTI.

1. Woda z pietruszki. Woda z pietruszki może być skutecznym lekiem moczopędnym, co oznacza, że ​​częściej oddajesz mocz. Częste oddawanie moczu jest kluczem do leczenia ZUM, ponieważ konieczne jest przepłukanie organizmu toksycznymi drobnoustrojami powodującymi zakażenie. Aby zrobić pietruszkę z wodą, dodaj 1 szklankę (30 do 40 g) posiekanej natki pietruszki do 1 do 2 filiżanek (240 do 475 ml) wrzącej wody. Liście gotuj w gorącej wodzie przez 6 do 10 minut. Odcedź liście i pij wodę, gdy jest gorąca. Możesz również dodać lód, aby zrobić orzeźwiającą pietruszkową –  mrożoną herbatę.

2. Ogórek. Ogórki to głównie woda, dzięki czemu są przydatne w zwiększaniu ilości spożywanych płynów. Po prostu schrup plasterki ogórka, oprócz picia możesz wkroić pokrojonego ogórka do wody, podczas leczenia ZUM.

3. Herbata imbirowa. Imbir jest naturalnym środkiem przeciwzapalnym i przeciwbólowym, co oznacza, że ​​może przynieść wiele ulgi w bólu i dyskomfortu UTI. Możesz pić herbatę imbirową kupioną w sklepie lub przygotować własną przez gotowanie imbiru pokrojonego w plasterki.

4. Chrzan. Być może znasz chrzan i jego zdolność do usuwania zatok, ale możesz być zaskoczona, wiedząc, że korzeń może być również skuteczny w leczeniu ZUM. Dzieje się tak dlatego, że chrzan ma silne działanie przeciwdrobnoustrojowe. W rzeczywistości, w przeciwieństwie do żurawiny, które hamują wzrost bakterii, chrzan prosto zabija bakterie. Aby użyć tego domowego środka, spożywaj 1 łyżeczkę (3 g) tartego, świeżego chrzanu dwa razy dziennie. 

5. Kombucha i kiszona kapusta. Kom-bucha – cudowny grzyb herbaciany.  Zdrowa dieta bogata w probiotyki żywności, takiej jak kombucha, kiszona kapusta, kefir, będzie promować dobre bakterie i zwalczać złe, infekcyjne bakterie.

Kub Dietę Gosi Klos
Kub Dietę Gosi Klos

6. Soda oczyszczona i woda.  Jedną z najlepszych metod leczenia UTI jest wypicie 1 łyżeczki (3 g) sody oczyszczonej zmieszanej w 8 uncji (250 ml) wody. Dzieje się tak, ponieważ soda oczyszczona jest substancją alkaliczną, która może pomóc zneutralizować kwasowość moczu. Ta metoda jest szczególnie pomocna, jeśli odczuwasz pieczenie podczas oddawania moczu.

7. Sok żurawinowy. Ten odwieczny środek domowy może uratować życie, szczególnie kobietom cierpiącym na nawracające zakażenia dróg moczowych. Korzystając z tego domowego środka, upewnij się, że spożywasz w 100% naturalny sok z żurawiny, a nie sok z żurawiny lub inny słodki substytut. Kobiety z nawracającymi ZUM mogą pić codziennie od jednego do dwóch szklanych soku żurawinowego, aby zapobiec przyszłym infekcjom.

ZUM – Zakażenie Układu Moczowego są jednymi z najbardziej niewygodnych infekcji. Następnym razem, gdy wystąpią objawy, należy natychmiast podjąć działania i zastosować te środki zaradcze. Należy pamiętać, że jeśli objawy utrzymują się, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem, aby uniknąć powikłań.

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk