Smukłe Uda – Wystarczy jeden krok – Sprawdź

Smukłe Uda – Wystarczy jeden krok – Sprawdź

Każda pani w dzisiejszych czasach ma problem ze swoim ciałem, ale uda to region, który jest najbardziej widoczny I chociaż nie możesz zauważyć poprawy stosując diety, możesz rozwinąć więcej beztłuszczowej masy mięśniowej w docelowym obszarze. W połączeniu ze zdrową dietą i ogólną utratą tkanki tłuszczowej, na pewno będą widać efekty.

Aby wyszczuplić i ukształtować swoje nogi musisz mieć dobrany indywidualny program treningowy i dietetyczny. Te propozycje ćwiczeń można spróbować wykonać je w domu lub swoim ogrodzie.

Zaczynamy.

1.Unoszenie nogi do góry leżąc.

Przy tym ćwiczeniu uda będą palić

Połóż się po prawej stronie na macie do  lub innej miękkiej powierzchni.

Trzymaj prosto kręgosłup i upewnij się, że twoje ciało jest w linii prostej. Trzymaj prawą rękę przy uchu, a lewą na biodrze.

Powoli unieś lewą nogę w powietrze, trzymając ją prosto podczas ćwiczenia.

Powoli opuść lewą nogę. Uzupełnij zestaw, a następnie powtórz z drugą nogą.

Trening na uda

2.Stepowanie do boku z gumą.

Załuż gumę na uda i dostawiaj nogę do nogi na ugiętych nogach. Trzymaj plecy proste i napnij mięśnie brzucha. Zrób 3 razy po 20 powtórzeń.

 

3.Wznosy nóg do góry leżąc na brzuchu.

Przy tym ćwiczeniu nie musisz mieć piłki, możesz podnosić same nogi do góry, a stopniowo dodaj ciężar..

Ćwiczenia są bardzo proste, najgorsza jest motywacja i chęci. Coraz częściej widuje osoby otyłe, ale i również młodzież i dzieci. Kiedy patrzeliśmy z przerażeniem na Stany Zjednoczone, jak wielu ludzi jest tam otyłych. Niestety, ale i w Europie już widać wiele osób z nadwagą.

Przerażające jest to, że w wioskach jest najmniej świadomości na temat odchudzania i ludzie nie chcą ćwiczyć lub nie wiedzą jak. Przykład moich sąsiadów. Małżeństwo otyłe z dużymi brzuchami nie mających świadomości, że trzeba zadbać o siebie, a nie i czekać, aż będzie zle.

Jeśli chciałabyś spróbować zacząć poćwiczyć on-line napisz do mnie – Kliknij w link tutaj

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk