Skąd się bierze tkanka tłuszczowa – Gosia Klos

Nawet nie wyobrażasz sobie, ile osób wraz z wiekiem odpuszcza sobie ćwiczenia, a potem zrzuca cała winę za swoją tkankę tłuszczową na  przemianę materii lub geny.  Tkanka tłuszczowa bierze się z Twojego LENISTWA.  Nie oszukujmy się, ale odpowiedz sobie na jedno pytanie….Ile godzin przesiadujesz na oglądanie Twoich ulubionych seriali telewizyjnych? Napisz na dole w komentarzu TYGODNIOWĄ ILOŚĆ oglądania telewizji. Będziesz w szoku! A teraz pomyśl sobie, że w ciągu tych godzin możesz poświecić 30 min na ćwiczenia w domu np. schody tak jak moje podopieczne.

Będę szczera Wiem, że nie wszyscy lubią cwiczyć, ale prawda jest taka, ze musisz to robić. Twoje ciało potrzebuję tego, tak jak wody czy tlenu. Przede wszystkim każdy kilogram mięśni spala trzy razy więcej kalorii niż każdy kilogram tłuszczu. Mięsne obniżają poziom poziom cukru we krwi i zwiększa wrażliwość organizmu na insulinę. Ćwiczenia redukują ilość hormonów sprzyjających tyciu, takich jak kortyzol, poprzez uwalnianie endorfin, które łagodzą stres, a także zwiększają produkcję hormonów spalających tkankę tłuszczową.

Przed umówieniem na konsultację dietetyczno-treningową zawsze powtarzam, że jeśli chcesz,  abym opracowała dla ciebie dietę i naprawdę była ona skuteczna, będziesz musiała zacząć ćwiczyć. Nie muszą być to trening na siłowni, prowadzę dziewczyny również online Skype – morzesz  wykupić rożne pakiety treningowe na mojej stronie kliknij w link i zobacz <<<Kliknij Tutaj>>>. Na końcu artykuły będzie również podany mój e-mail i jeśli będziesz chciała poćwiczyć ze mną online to napisz do mnie. Jesli  nie masz czasu chodzić na siłownie, takie rozwiązanie będzie najlepsze. Ważne, żebyś w końcu ruszyła swój tyłek z kanapy i jak najszybciej włączyła aktywność fizyczną do swojego dnia codziennego.

Umówmy się, na początku nie liczymy żadnych kalorii,  tworzę łatwy w realizacji, indywidualny plan, który pomoże ci tak zrównoważyć ilość spożywanych posiłków, aby poziom cukru w Twojej krwi i poziom energii utrzymywać się na stałym poziomie przez cały dzień.  Dzięki temu unikniesz napadu głodu i zachcianek żywieniowych.  Nauczę Cie w jaki sposób komponować posiłki, a także z jakich składników odżywczych dostarczysz właściwych proporcji tak aby usprawniły Twoja przemianę materii. Aby Twój organizm spalał kalorie przez cały dzień.

Wiem, ze chcesz odzyskać równowagę, zdrowie i seksowny wygląd. Wszyscy chcemy. Razem ze mną dokonasz tego. Napisz do mnie już dziś 😉

m.klos@btinternet.com

Anglia 0782528743  

Twój Dietetyk https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk