Ruszaj na trening rano a zgubisz 15 kg

Ruszaj na trening rano a zgubisz 15 kg. Zawsze powtarzam na moich konsultacjach moim podopiecznym, że nikt za Was nie wykona treningu czy to jest na czczo czy wieczorem. Jeśli chcecie być pięknie i z duma prezentować swoją sylwetkę to najpierw musicie się nieźle spocić.   Aby osiągnąć cel, musicie wspiąć się na szczyt, nawet jak kilka razy upadniecie.

Trening, cardio jest to wysiłek fizyczny, dzięki któremu możliwe jest dotlenienie
organizmu poprawa wydolności a także spalanie tkanki tłuszczowej. Jednym z najpopularniejszych podziałów obowiązujących w literaturze jest wyróżnienie treningu tlenowego „popularne aeroby” oraz treningu beztlenowego. Założeniem treningu aerobowego jest zmuszenie naszych mięśni do wykorzystania tłuszczy, jako źródła energii. Niestety, organizm człowieka w pierwszej kolejności korzysta z węglowodanów później aminokwasów na końcu zaś do „spalania” używa tłuszczu zapasowego.

Tłumaczy się to faktem, że do spalenia tych pierwszych potrzeba relatywnie mniej tlenu, niż do przemiany tłuszczów. Prawdą jest, iż trening aerobowy powinien trwać minimum 30 minut, jeżeli nie jest wykonywany po treningu siłowym lub na czczo gdyż dopiero po tym czasie zaczyna spalać się tkanka tłuszczowa. Najlepiej jest przeprowadzać go na czczo, gdy poziom glikogenu (źródła energii dla mięśni) jest najniższy, zaraz po treningu siłowym, kiedy zasoby glikogenu są również uszczuplone lub późnym wieczorem, gdy jego poziom jest niski, ze względu na mniejsze spożycie węglowodanów w godzinach popołudniowych.

WYBIERZ TRENING NA CZCZO, JEŚLI: 

• Zależy Ci głównie na redukcji tkanki tłuszczowej.

• Twój organizm dobrze toleruje wysiłek fizyczny na czczo (nie czujesz osłabienia, zawrotów głowy, nudności). Słuchaj swojego ciała!

• Masz mało czasu na trening, a jego intensywność nie jest wysoka.

Po treningu, zwłaszcza intensywnym, ważne jest, żeby jak najszybciej uzupełnić straty energetyczne. To bardzo ważny czas na regenerację, wtedy w organizmie dokonują się korzystne zmiany. W pierwszej kolejności, zaraz po wysiłku, sięgnij po węglowodany proste – doskonale sprawdzą się batony energetyczne, banan, winogrona lub garść suszonych owoców. Wszystko po to, by odbudować zapasy glikogenu. W ciągu ok. 1 godz. po treningu powinniśmy dostarczyć organizmowi wysokiej jakości białka, które jest głównym budulcem tkanki mięśniowej. Dobre posiłki po treningu to RYŻ BRĄZOWY z ŁOSOSIEM i warzywami GOTOWANYMI NA PARZE.

Przestań podziwiać innych ciała, niech inni zaczną podziwiać Twoje! 

A zatem jeśli chcesz schudnąć do wiosny 15 kg, zacznij odchudzanie już TERAZ. Rozpoczynając dietę i treningi od KONSULTACJI  i realizując je do czerwca, masz szansę schudnąć w zdrowy sposób nawet 20 kg. 

Napisz do mnie i zarezerwuj sobie konsultacje juz teraz lub zadzwoń 

m.klos@btinternet.com

ANGLIA 07825268743 

Twój Dietetyk https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk