Schudnij 25 kg z Chorą Tarczycą

tarczyca

Schudnij 25 kg z Chorą Tarczycą. Nie każdy wie, że ćwiczenia pomagają na wszystko, na raka, na chora tarczycę, na cukrzycę i kiedy zachorujemy jest bardzo ciężko zgubić kilogramy, czy szybko się wyleczyć. oczekujecie wtedy od wszystkich pomocy, bo ty jesteś chora. A gdzie byłaś wcześniej, kiedy byłąś zdrowa? Dlaczego nie zadbałaś wcześniej o siebie przed chorobą? Ile teraz wydajesz kasy na leczenie czy suplementy?

Dlaczego ludzie zawsze podejmują akcje jak jest jakiś problem, zapobiegaj zamiast leczyć! To nie jest trudne wystarczy, że podejmiesz wyzwanie tu i teraz nie zastanawiając się czy jesteś chora czy nie. Jeśli ważysz powyżej 80 kg czy jesteś chora czy nie twoim obowaiązkem jest zadbać o siebie. A wiesz dlaczego?

To prosta odpowiedz, bo masz rodzinę, bo chcesz być zdrowa dla nich i siebie, nie chcesz ich obarczać swoimi problemami. Ja wiem ile jest wyzwania, kiedy jesteś chora i musisz dostać się do lekarza, na badania czy po wyniki. Niedość, że tracisz swój cenny czas to jeszcze musisz wydać na tabletki i poprosić kokoś po pomoc w transporcie. Wy o tym mi piszecie, jak juz jesteście chore to jakie są z tymi problemy. Tych problemów jest więcej i sami musicie się zadać sobie pytanie.

Kontakt do współpracy do treningów Wirtualnych.

Ja stworzyłam program, który nie wymaga żadnych dodatkowych kosztów typu, dojazd do siłowni, karnet na siłownie ( tak 3 godziny masz do tyłu ). U mnie moje dziewczyny mają proty sposób zorganizowany czas. Włączają sobie laptopa czy telefon na Skype i ćwiczymy. Ja ją widzę i ona mnie widzi, ja ją poprawiam technicznie podczas treningu i ona wykonuje to też dobrze technicznie danie ćwiczenia. Jest wspaniale! 

I w ciągu 3 miesięcy gubimy 10 kg, a w ciągu roku 25 kg. Bez dwóch zdań. To nie musi być ciężki trening, wszystko zależy jak jesteś wysportowana czy jaki masz problem zdrowotny. Mało tego, skóra jest pięknie zachowana, bez operacji, tylko treningi. 

Kolejnym problemem to są wasze wymówki, bo ja mam dzieci, bo ja nie mam czasu, bo ja mam to czy tam to…i dochodzisz do 40 -ski z różnymi problemami zdrowotnymi, przy 50 – tce masz już raka piersi czy jajnika plus cukrzyca i niedoczynność tarczycy.

 Sekret osiągania ciała swoich marzeń jest raczej prosty: wykonywany regularne ćwiczenia z niewielkim zestawem aby ćwiczenia były skuteczne, które skupią się na różnych obszarach mięśni całego ciała. Różne odmiany brzuszków, ćwiczenia na bioderka czy ramiona spalają ogromne ilości tłuszczu, jeśli są wykonywane prawidłowo i do tego jest potrzebny odpowiedni trener z odpowiednim planem treningu wirtualnego przez skype.

Kontakt do współpracy do treningów Wirtualnych.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk