Schudnij 10 kg – Trening z Piłką – Nowe Video

Trening dla Ciebie na pośladki - Gosia Klos

Schudnij 10 kg – Trening z Piłką – Nowe Video. Wykonaj każdy ruch poniżej 4 serie po 12 powtórzeń. Powtórz całą sekwencję co najmniej dwa do trzech razy w tygodniu, aby zobaczyć pierwsze efekty. Możesz połączyć  te ćwiczenia z zestawem innego planu treningowego, który jest na moim blogu np.kliknij tutaj

1.Wznosy nóg do góry na piłce. Piłkę dobierz odpowiednią do swojego wzrostu, aby ćwiczenie wykonać poprawnie. 

 

2.Wznosy nóg wyprostowanych na piłce. Pamięta aby nie wyginać się za mocno do tyłu. Zrób ćwiczenie na tyle ile możesz, bez obciążania kręgosłupa.

3.Wznosy nóg na zmianę podpierając się na piłce. Zachowaj plecy proste. 

 

4.Przysiady z jedną nogą na piłce. Kolano nie może wyjść po za palce od stóp. Plecy zachowaj prosto. 

5.Przyciąganie nóg na piłce. Ramiona dociśnij do podłogi, a kolana trzyma równo razem ze stopami.

 

Schudnij 10 kg – Trening z Piłką – Nowe Video. Jeśli wykonasz ten trening tylko wtedy, możesz mieć pewność, że tłuszcz w jamie brzusznej spalisz. Bardzo ważne jest aby połączyć to z dietą, ale są takie produkty, których należy unikać, jeśli chcesz mieć płaski brzuch. Odpowiednia dieta uzupełniająca Twoje ćwiczenia pomoże Ci pozbyć się upartego tłuszczu z brzucha.

Jeśli jesteś osobą, która ma problemy z pozbyciem się tego niechcianego tłuszczu, poniżej znajdziesz najlepsze produkt, który pomoże Ci uniknąć problemu.

Jogurt naturalny:

Jogurt o smaku truskawkowym jest często reklamowany jako zdrowa przekąska. Nie zgodzę się z tym gdyż jogurt o smaku może zawierać do 30 gramów cukru to jest 5 łyżeczek cukru. Masakra.

Litr pepsi zawiera –  20 łyżeczek 
Słodzik – rak odstaw

Wiesz, że ilość cukru znajdującego się w jogurcie smakowym jest większa niż w lodach. Nadmiar cukru może prowadzić do zwiększenia masy ciała, więc możesz chcieć uniknąć smaku jogurtu i trzymać się greckiego  lub naturalnego jogurtu.

I przestańcie liczyć kalorie, przy odchudzaniu to nic nie daje, w każdym razem marny efekt. Ważne co się spożywa, a nie ile ma to kalorii.  Co innego jeśli są w diecie tłuszcze. Cukier to najgorsze zło który jest dodawany niemal do wszystkiego więc czytajcię co kupujecie. Nadmiar cukru odkłada się i człowiek tyje, nawet jeśli dieta nie przekracza 2000 kalorii.

Po więcej info napisz do mnie. Ułożę dla ciebie plan dietetyczny, a trening domowy za DARMO!

m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk