Ramiona Zmora Wszystkich Kobiet – Trening Video

Trening an ramiona - ćwiczenia w domu

Ramiona Zmora Wszystkich Kobiet – Trening Video. Każda kobieta marzy o pięknych, jędrnych ramionach. A mowa w tym przypadku nie dotyczy zwiększenia objętości bicepsów, jak to się dzieje u mężczyzn. Kobiety mają tendencję do pozbycia się nadmiernej okrągłości, kruchości, powodują, że ramiona są bardziej określone i elastyczne.

Ćwiczenia na ręce dla kobiet dobierane są z uwzględnieniem faktu, że celem treningu nie jest nagromadzenie masy mięśniowej, ale ogólny ton.

Do domowego treningu mięśni rąk idealnie pasują ćwiczenia z hantlami, gumy czy piłka bosu. W szczególności, ponieważ strefa problemowa dla większości kobiet jest z tylną powierzchnią barku, pożądane jest uwzględnienie w programie ćwiczeń z hantlami na triceps.

W przypadku korzystania z hantli, oprócz mięśni docelowych, mięśnie stabilizujące są wliczone w pracę. To częściowo uwalnia obciążenie od głównego mięśnia, ale pozwala na pracę rąk w złożony i harmonijny sposób.

Ramiona Zmora Wszystkich Kobiet – Trening Video. Aby trenować swoje ręce, potrzebujesz  hantli i piłkę bosu, dzięki któremu możesz wykonać 15-20 powtórzeń. Z reguły kobiety mają dość mało hantli 2-5 kg. Wszystko zależy od twojego poziomu przygotowania. Najlepiej mieć do dyspozycji kilka par hantli o różnych ciężarach.

Oczywiście do każdego treningu jest potrzebna sprecyzowana dieta, która musi być pod kontrola odpowiedniej osoby i co miesiąc poprawiana. Bez porannych bułeczek czy drożdżówek można wytrzymać i zrobić sobie płatki z owocami. Ale z doświadczenia wiem, że lepiej wydać 2 zł na słodką bułeczkę niż poświęcić 5 min na zrobienie sobie pysznego śniadania.

Z natury jesteśmy leniwi. Idziemy do pracy na 8-12 godzin i już. Jesteście zmęczeni, ale tylko w głowie, nic wam się nie chce, ale też tylko w głowie, a za 2-3 lata Twoja waga wskazuje 15 kg więcej na dodatek masz podwyższony cholesterol o 35%, wysokie ciśnienie i ledwo włazisz na drugie piętro.

W końcu zcaczeliście myśleć aby zacząć dbać o siebie, ale niestety jest bardzo ciężko, bo ważysz o 15 kg więcej niż sprzed paru lat. Nie dopuść do tego proszę i wez  się w garść, bo robicie to wszystko tylko dla siebie, nie dla mnie.

Trening na ramiona.

 

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk