Program dla Otyłych Na Nowy Rok

Program dla otyłych na nowy rok

Program dla Otyłych Na Nowy Rok. Najlepsze ćwiczenia na odchudzanie to łatwy do naśladowania program z ćwiczeniami ukierunkowany indywidualnie. Chwyć hantle i zacznij trenować w domu. Możesz wykonywać ten trening do czterech razy w tygodniu, aby zwiększyć metabolizm, spalić kalorie i zacząć topić te dodatkowe kilogramy i cale. Zacznij więc od utraty wagi.

Potrzebny sprzęt taki jak: lekkie hantle (1-2 kg ), piłka, mata. Co robić: Wykonaj każde ćwiczenie przez 45 sekund i odpocznij 15 sekund po każdym ćwiczeniu aby uzyskać maksymalne spalanie tłuszczu, należy wykonywać ten trening od 3 do 5 razy w tygodniu w kolejnych dniach.

Możesz również trenować ze mną online, na którym mam większą kontrolę nad tobą i ćwiczeniami, jakie wykonujesz. Większa motywacja i co najważniejsze spotykamy się 2 razy w tygodniu więc kwestia diety też jest non – stop omawiana.

Poziom początkujący: 2 rundy
Poziom średniozaawansowany: 3 rundy
Poziom zaawansowany: 4 rundy

Ćwiczenia:

1. Biceps
2. Wyskoki w górę i dół.

3. Wyskoki do góry.
4. Nożyce
5. Plank z hantlami
6. Bieg w miejscu

1.Biceps  Stań z biodrami na szerokość barków  z lekkim zgięciem w łokciu. Przenieś ciężary w kierunku ramion, aby ukończyć biceps, powoli cofaj się, by zacząć. Zrób 20 podskoków 3 serie.

2.Wyskoki w górę i dół.  Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość barków, ciężar na piętach i ramiona na bokach. Odchyl biodra do tyłu, ugnij kolana i opuść ciało do przysiadu. Połóż dłonie na podłodze bezpośrednio przed nogami. Zmień swoją wagę na nich. Twoje ciało powinno tworzyć linię prostą od głowy do pięt. Zrób 20 podskoków 3 serie.

3.Wyskoki do góry. Ustaw stopy na nieco szerszej niż ramiona w postawie z lekko wskazanymi palcami i lekko ugiętymi kolanami. Chwyć hantle w obu dłoniach i pozwól, aby ramiona zwisały po bokach z dłońmi skierowanymi na uda (neutralny chwyt). Super ćwiczenie do utraty wagi. Zrób 20 podskoków 3 serie.

 

4.Nożyce. Nigdy nie ciągniemy ramionami głowy do przodu.

 

5. Plank z hantlami to doskonałe ćwiczenie, które buduje siłę kręgosłupa, jak również celowanie w mięśnie pleców i utratę wagi. Umieść parę hantli na podłodze i wejdź do pozycji deski, jednocześnie chwytając hantle neutralnym dłonią skierowanym w uchwyt wyrzuć do góry na zmianę. Plecy trzymaj proste.

6.Bieg w miejscu. Proste ćwiczenie ale daje w kość.

 

 

 

 

Kliknij Tutaj i zamów swój swój pakiet.  Zacznij Nowy Rok od zadbania swojego zdrowia. 

Pozostań zmotywowana, a osiągniesz  swoje cele. Jeśli zmagasz się ze swoją motywacją, spójrz na jeden z wielu moich artykułów, aby znaleźć inspirację.

Pomóż mi wspierać i motywować tych, których kochasz, dzieląc się tym artykułem i daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk