Przepis na Twoje odchudzanie – Gosia Klos

Przepis na płaski brzuch - Gosia Klos

Przepis na Twoje odchudzanie – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Koktajl, który stosuje codziennie, jest całkowicie naturalny i k, eliminując cholesterol, wydalając toksyny i zapewniając ochronę przed udarem mózgu i zawałem serca.

Jeden z jego głównych składników: to jabłko, chociaż jest kilka osób, które uważają, że przyjmowanie owoców może przybierać na wadze, ale to nie jest prawda, ponieważ przyjmowanie owoców nie jest tuczem, zresztą jego obfite spożycie jest filarem, na którym należy uzasadnić każdą utratę masy.

Tak więc każdy owoc jest dobry do włączenia w naszej diety, nawet banan, który pomimo swojej słodkości ma również ciekawy efekt moczopędny, ale prawdą jest, że pewne owoce pomagają nam schudnąć, a wśród nich jest jabłkowa zieleń. Dlaczego zielone jabłko pomaga nam schudnąć? Zielone jabłko zawiera interesującą i bogatą kompozycję odżywczą i właśnie z tej kompozycji wywodzą się wszystkie właściwości, które owoc ten przynosi nam w diecie, aby schudnąć.

Zielone jabłko dostarcza dużo błonnika pokarmowego w postaci pektyny i jest to niezbędne z dwóch powodów: pomaga regulować perystaltykę jelit lub ruchliwość jelit i ułatwia kontrolę apetytu ze względu na efekt sytości. Jest ważnym źródłem witamin w grupie B. Te witaminy są niezbędne do właściwego metabolizowania składników odżywczych, a zwłaszcza węglowodanów, witaminy z grupy B zapobiegają przekształcaniu węglowodanów w tłuszcz.

Posiadanie zielonego jabłka o niskiej zawartości sodu jest doskonałym rozwiązaniem, gdy nadwadze towarzyszy retencja płynów, ponieważ owoc ten skutecznie go unika. Mają bardzo mało kalorii, ponieważ jeden kawałek ledwie zawiera około 80 kalorii.

Zielone jabłko spowalnia wchłanianie cukru w ​​jelicie, a więc zapobiega nagłym uwalnianiu hormonu insuliny, co jest bezpośrednio związane z przyrostem tkanki tłuszczowej. Ponieważ już znasz wszystkie zalety pysznego, zielonego jabłka, aby schudnąć,  nie zapomnij codziennie spożywać tego owocu.

Przepis;

Składniki:

-25 gr płatków owsianych lub kaszy jaglanej
-1/2 litra wody mineralnej
-1 Cytryna, 1 łyżka siemienia lnianego
-2 Jabłko  (najlepiej zielone)

Przygotowanie i stosowanie:

Pokrój jabłka na małe kawałki. Wlej wodę mineralną i wrzuć pokrojone jabłka do blendera, dodaj płatki owsianie i siemię lniane i wymieszaj, aż uzyskasz gładką jednorodną mieszankę. Wlej miksturę do szklanki, a następnie wyciśnij sok z cytryny i zamieszaj.

Powinnaś spożywać ten napój codziennie przez siedem dni rano 30 min po przebudzeniu i wieczorem przed pójściem spać. Możesz też dodać lód, jeśli chcesz się bardziej schłodzić..

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk