Przepis na tłuszcz z twoich ud, brzucha i pleców

Soda na twój brzuch

Przepis na tłuszcz z twoich ud, brzucha i pleców. Soda oczyszczona jest jednym z najczęściej używanych składników na co dzień, jest również jednym z najzdrowszych i najbardziej korzystnych składników, które mogą zapewnić wiele korzyści zdrowotnych. Ludzie używają przy produkcji chleba,  w kosmetykach, w  ciastach i oczywiście jako naturalny środek.

Jednak niewielu wie, że soda oczyszczona jest w stanie pomóc Ci stracić dodatkową wagę i pozbyć się nadmiaru tłuszczu. Soda do pieczenia spali tłuszcz i przyspieszy utratę wagi, nie powodując przy tym żadnych nieprzyjemnych efektów ubocznych! Nie tylko to, że ten zdrowy składnik spali dużo tłuszczu, ale pomoże ci stracić dodatkową wagę, a także poprawi twój ogólny stan zdrowia.

Dzięki spożywaniu sody oczyszczonej organizm staje się alkalizowany, dzięki czemu jest bardziej w stanie wchłonąć zdrowe składniki odżywcze, które są przyjmowane w środku. Wszyscy wiemy, że środowisko alkaliczne jest znacznie lepsze niż środowisko kwaśne.

Wiele osób używa sody oczyszczonej w przypadku problemów żołądkowo-jelitowych i innych schorzeń, takich jak:

Aby zwiększyć ich wydajność i energię
Wyrównuje poziom pH
Zmniejsza stan zapalny
Uwolni od objawów infekcji dróg moczowych

Jeśli chcesz jeszcze bardziej zwiększyć efekty, spróbuj zmniejszyć spożycie alkoholu, zdrowiej odżywiać się jedzeniem organicznym i ćwiczyć codzienne po 30 min, dodaj więcej owoców i warzyw do swojej codziennej diety.

Tutaj Kliknij, a znajdziesz swój program treningowy

Przepis na odchudzanie.

Składniki

Szklanka wody mineralnej
1/2 łyżeczki sody oczyszczonej bez aluminium ( według systemu GHS )
2 łyżki soku z cytryny

Instrukcje:

Możesz bardzo łatwo przygotować ten napój, wystarczy zebrać wszystkie składniki, a następnie włożyć je do blendera i wymieszać, aż uzyskasz jednorodną mieszankę. Najlepiej spożywać ten napój, gdy wstajesz wcześnie rano na czczo. Kontynuuj spożywanie tego napoju, aż osiągniesz pożądany cel. Napój ten przyniesie wiele korzyści dla ciebie, także zwiększy twój system odpornościowy i pozwoli mu walczyć z wieloma chorobami!

Oto kilka korzyści, jakie można uzyskać poprzez zmieszanie sody oczyszczonej z sokiem z cytryny i wypicie tej mieszanki:

Zmniejsz ciśnienie krwi
Redukuje stres
Walczy z rakiem
Wyeliminuj komórki rakowe i nie wpłynie na zdrowe komórki
Zrównoważyć poziomy pH

Upewnij się, że jesz świeże i ekologiczne warzywa i owoce i codziennie pij 2 litry wody!

Tutaj Kliknij, a znajdziesz swój program treningowy

Pamiętaj aby wybierać sodę tak aby nie była klasyfikowana jako niebezpieczna według kryteriów systemu GHS. W Unii Europejskiej system GHS (nazywany czasem EU GHS) wprowadzony został poprzez Rozporządzenie CLP i zaczął obowiązywać 20 stycznia 2009. Do 1 grudnia 2010 wszystkie substancje muszą być sklasyfikowane i oznakowane zgodnie z kryteriami GHS, a do 1 czerwca 2015 także mieszaniny. Do tego też czasu substancje muszą być klasyfikowane według dwóch systemów – DSD i CLP, a oznakowywane i pakowane jedynie wg CLP.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk