6 kg tyle przytyłam w Święta – Czy to możliwe?

gubimy kilogramy po świętach

6 kg tyle przytyłam w Święta – Czy to możliwe? I tak i nie. Wszystko zależy w jakim jesteś stanie. Może przed okresem jesteś lub masz stresa. W wielu rzeczach naprawdę trzeba wrzucić na luz tym bardziej w Święta. Fajnie jest zjeść pieroga, którego nam przyrządziła babcia lub mama. Przecież im nie powiesz, że jesteś na diecie w dniu Świąt!

Przez dwa 3 nie ma fizycznej możliwości, żeby przytyć nagle sto kilo. Jak tak bardzo się boisz, to rusz tyłek i poćwicz trochę, albo nie wpierdzielaj tyle pierogów na raz. Jak to jest, że normalnie w ciągu tygodnia grzeszysz i wcinasz ciasteczka czy cukiereczki, a jak idą święta to ty się boisz, że przytyjesz nagle 6 kg.

Ogólnie ludzie jak zwykle biorą wszystko za bardzo do siebie – niektórzy święta kochają, innym są one obojętne, a jeszcze inni je hejtują i cały czas tylko narzekają, no ale w końcu jesteśmy Polakami, a to podobno nasz znak rozpoznawczy. I tak jest z przytyciem w Święta. Bądźmy po prostu sobą. A jak przytyjesz to trudno! Zgubisz to po obżarstwie i weźmiesz się za siebie po Świętach.

Tak jak możesz przytyć w święta 6 kg tak i możesz schudnąć 6 kg w ciągu dnia! Mam wiele fajnych sposobów i wiele już widziałam, ale nigdy nie stosowałam takich metod u swoich klientek. Wszystko jest możliwe, ale czasami może to być nie zdrowe. Najbardziej mnie wkurzają dziewczyny ze USA, które wrzucają zdjęcia po operacjach plastycznych lub liposukcji i chwali się na instagramie jak ona zgubiła 20-30 kg, a dziury na brzuch są zaklejone plastrami. Ten temat zostawię już po świętach.

To był bardzo udany, chociaż czasami ciężki, rok. Martwi mnie to, że  coraz więcej osób z problemami otyłości, ale coraz coraz więcej dzieci. Ten świat trochę zabłądził i coraz więcej jest naciągaczy na rozpisanie treningów czy diety.  A tu trzeba zapamiętać tylko tą informacje, że dieta bez treningu w domu czy siłownie nie zadziała. Musi być aktywność fizyczna indywidualnie dobrana czy przy cukrzycy typ 2 czy przy chorej tarczycy.

Musicie wsiąść  się w garść i zacząć trenować zaraz po urlopie świątecznym. Najlepiej ze mną, a jak przytyjecie te 6 kg to e mną je szybciutko zgubcie. To mogę obiecać.

Kliknij Tutaj i zamów swój swój pakiet.  Zacznij Nowy Rok od zadbania swojego zdrowia. 

Pozostań zmotywowana, a osiągniesz  swoje cele. Jeśli zmagasz się ze swoją motywacją, spójrz na jeden z wielu moich artykułów, aby znaleźć inspirację.

Pomóż mi wspierać i motywować tych, których kochasz, dzieląc się tym artykułem i daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej.

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg Twój Trener i dietetyk 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk