Jak pozbyć się oponek na brzuchu i zwiotczałej skóry

Jak-pozbyc-sie-oponek-na-brzuchu-i-zwiotczalej-skory-mataleo-eu-gosia-klos-

Oponki na brzuchu i zwiotczała skóra powoduje wiele frustracji, szczególnie gdy musisz ubrać się w elegancki strój. Wiem doskonale, że niewiele osób przykłada do tego wagę, jednak oponki na brzuchu powodują coś znacznie gorszego. Osoby, które „noszą” dodatkowy ciężar wokół talii, są bardziej narażone na wystąpienia bardzo poważnych chorób, jak atak serca, udar, czy problemy z kręgosłupem.

5 kroków jak pozbyć się oponek na brzuchu i zwiotczałej skóry oraz poprawić swoje zdrowie

Krok 1

Stań się bardziej wymagająca wobec swoich nawyków żywieniowych. Zaprzyjaźnij się z żywnością, która ma wysoką zawartość składników odżywczych, takich jak chude mięso, świeże owoce i świeże warzywa, produkty pełnoziarniste, fasola i inne warzywa strączkowe

Krok 2

Wymień wszystkie wysokokaloryczne napoje na wodę. Woda jest nie tylko wolna od kalorii, ale również nawilża ciało. Pij wodę przed i posiłkami. To pomoże napełnić swój żołądek.

Krok 3

Dołącz delikatne ćwiczenia do swojego planu dnia i codziennej rutyny. Zacznij małymi krokami od 3-5 minut dziennie ćwiczeń cardio, jak jazda na rowerze, bieganie, aerobik, taniec czy pływanie. Postaraj się na początek trzy dni w tygodniu.

Krok 4

Rozważ siłownię. Podnoszenie ciężarów pozytywnie wpływa na metabolizm. Mięśnie spalają sporą ilość kalorii podczas ćwiczeń, a to prowadzi do pozbycia się oponek na brzuchu. Pompki, wyciskanie sztangi na ławeczce, przysiady – te ćwiczenia pomagają pozbyć się oponek. Zacznij od kilku powtórzeń dziennie. Np. zrób teraz 2-5 przysiadów.

Krok 5

Śpij. Chodź spać wcześniej. Wysypiaj się. Brak snu nie wpływa dobrze na organizm. Kiedy jesteś niedospana, hormony sterujące uczuciem głodu, pozbywają się równowagi i masz tendencję do przejadania się w ciągu dnia.

Zapraszam do całej mojej wersji METAMORFOZA W 3 MIESIĄCE  –  książki z dietą, treningami, przepisami dietetycznymi i dożo, dużo więcej…;) 

Joanna-3-tygodnie-Metamorfozy-Gosi-Klos-mataleo

Kliknij TUTAJ w link i działaj… LATO  JUŻ ZA TRZY MIESIĄCE 

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk