Pozbądź się Tłuszczu z Nóg – Metamorfoza – 20 kg

Metamorfoza, Gosia Kłos

Pozbądź się Tłuszczu z Nóg – Metamorfoza – 20 kg

Wielu instruktorów fitness komplikuje dużo ćwiczeń, proponując ciężkie i mocne treningi na nogi czy. idealnego brzucha. W rzeczywistości nie potrzebujesz wielu odmian ćwiczeń. Najważniejsze jest jedzenie, które spożywasz i ćwiczenia, które są skuteczne. Oczywiście systematyczność jest bardzo ważna.

W dzisiejszym artykule pokażę Ci właśnie to co jest najskuteczniejsze! Wszystkie ćwiczenia, które musisz wykonać, aby uzyskać idealne nogi. Wszystko, czego potrzebujesz, to ciężarki po 2-3 kg. i trochę miejsca w pokoju lub na tarasie jeśli jest ciepło.

Moimi paniami ćwiczę 2-3 razy w tygodniu w domu lub na siłowni i to nie za dużymi ciężarami, chyba że chcesz się przygotować do zawodów fitness bikini, to wtedy po jakimś czasie wskakujemy na większe obciążenie.

Wszystko zależy od twojej siły, możliwości i czasu. Pracuje z paniami od ponad 20 lat i wiem, że systematyczność zrobi swoje czy na brzuchu czy na nogach. Ostatnio byłam na obozie sportowym, gdzie miałam 2 – 3 treningi dziennie i powiem Ci, że będąc przed 50-siątką mogę wiele wytrzymać.

To są lata praktyki i doświadczenia aby wytrzymać przez 5 dni taką ilość ćwiczeń. Teraz regeneracja 2 dni i na nowo wchodzę w ćwiczenia. Systematyczność dla mnie to podstawa, bo ja nie trzymam żadnej diety specjalnej, ale za to dużo ćwiczę…kocham To. Sport mi daje wolność, dobre samopoczucie i dużo energii.

Spróbuj, zobaczysz, że WARTO!

1. Wskoki do góry przy ścianie. Jełśi masz problemy ze skokami, to możesz zrobić tylko przysiad i wstać tak aby dokonać palcami u góry ściany.

2.Przysiad z jedną nogą to proste ćwiczenie i możesz na początku sobie zrobić podpierając się na przykład krzesła. Zrób 3 serie po 15 powtórzeń na każdą nogę.

 

3.Na koniec zostawiłam najlepsze ćwiczenie. Nogi po tym będą palić, ale jakie będą jędrne. 3 serie po 15 na każdą nogę.

Nie zapomnij zostawić łapkę w górę, a ja będę Tobie więcej pokazywać różnych ćwiczeń i to za darmo.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk