Duży Brzuch – Jak Sobie z Nim Poradzić – 10 minut Dziennie

Duży Brzuch – Jak Sobie z Nim Poradzić – 10 minut Dziennie

Duży brzuch jest oznaką choroby i czy aby coś z tym zrobić. Jeśli widzisz, że w przeciągu 2 lat Twój brzuch ci bardzo urósł, to koniecznie zainwestuj w swoje zdrowie. Przed wszystkim zrób sobie podstawowe badania. Idź do lekarza i powiedz co cię martwi. Badanie nie kosztują wiele zachodu, a mogą dużo powiedzieć o twoim zdrowiu.

Po drugie co  3 osoba ma cukrzycę tupu 2 i nawet o tym nie wie, a co najgorsza myśli, że tak musi być.  Dzisiejsza Żywność kryje dużo niespodzianek, tym bardziej ta pakowana w folię. Ostatnio widziałam banany zapakowane w plastik. Zastanawiam się po co, tak pakować jak banan ma już swoją skórką.

Sosy i to na bazie mąki  oraz podgrzewanie w mikrofalówce to najgorsze 2 sposoby, które mogą ci zaszkodzić na dzień dobry. Sosy na mące czy z paczki są najbardziej sycące i najbardziej tyjące.

Wszystkie przyprawy typu chili, kurkuma są antybakteryjne i przeciw rakowe, które możesz stosować w swojej kuchni. Przyprawa chili może obniżyć otyłość, aczkolwiek ja nie lubię aż takiej pikantności. Chili rozszerza naczynia krwionośne i zaczynamy się pocić,. Kurkumina to silny przeciwutleniacz, ale trzeba go spoczywać bardzo dużo, żeby były efekty.

Najważniejsza część obniżenia dużego brzucha jest ruch i jeszcze raz ruch. I każdy może ćwiczyć w domu czy na siłowni. I ten artykuł dziś ci podpowie jak ćwiczyć.

1.Przejdz do Klęku podpartego i unieś delikatnie kolana nad podłogą tak aby plecy były proste. Możesz tak zostać na 2 minuty i nic więcej nie robić, ale możesz też zaangażować ramiona dotykając barki naprzemiennie.

2.Skręty tułowia z piłką to mega ćwiczenie na boczki. Zrób 3 serie po 2 minuty.

3.Proste ćwiczenie ale nie jest dla wszystkich. Podłóż sobie poduszkę pod plecy i spróbuj zrobić 10 brzuszków.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk