10 Minut przed Snem na Brzuch

quemar-grasa-escaleras-casa

Jeśli chcesz zachować formę i kształtować sylwetkę, nie szukaj skomplikowanych ćwiczeń ani intensywnych programów fitness. Możesz po prostu wykonać te ćwiczenia w dziesięć minut i skorzystać np: ze schodów, które masz w domu pomogą Ci one uzyskać doskonałe wyniki w ciągu dwóch tygodni.

Szybki trening całego ciała można wykonać w domu, a wszystko, czego potrzebujesz, to schody. Jeśli nie masz schodów to możesz na schodach sobie poćwiczyć. Nie ma lepszego przyrządu do ćwiczeń niż ciężar własnego ciała, a schody są świetną pomocą w treningu cardio.

1.Wchodzenie boczne na schodach. to najlepsze ćwiczenie na rozgrzanie całego ciała. Góra dół to jest jedna seria. Zrób takich 3 serie po 10.

2.Wykroki na schodach to kolejne ćwiczenie, które wyciska pot, Nogi i brzuch, pośladki to najlepsze o możesz zrobić na tym ćwiczeniu. Zrób 3 serie po 12 powtórzeń na nogę.

3.Wskoki na schody to mega kiler. Możesz na początku sobie wejść, a po miesiącu skakać do góry. 3 serie po 10 powtórzeń.

Ćwiczenia można sobie mieszać, ale ważne jest aby zrobić na końcu rościąganie i troszkę się wyciszyć. Wykonaj te ćwiczenia przez miesiąc i dodaj kolejny zestaw na ramiona.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk