Nigdy więcej zwiotczającej skóry – tylko 2 składniki

Nigdy więcej zwiotczającej skóry – tylko 2 składniki. W procesie starzenia skóra również starzeje się, a jej elastyczność i szczelność są stopniowo jest zmniejszane.

Na szczęście zmarszczki i zwiotczałą skórę można łatwo zredukować za pomocą dwóch prostych składników. Poniższy naturalny przepis pomoże Ci zacieśnić i odmłodzić skórę.

W miarę starzenia się naturalne elementy zmniejszają jej napięcie i elastyczność. Na szczęście te dwa proste składniki mogą zwalczać zmarszczki i zwiotczałą skórę. Ten przepis na zaciśnięcie skóry pomaga w zaostrzeniu skóry i nadaje młodszy wygląd, który będzie trwał długo.

Pierwszy składnik to białko jaja. Jajka są wyjątkowo korzystne i mają potencjał do zaciśnięcia skóry. Z drugiej strony, ogórki naturalnie regenerują skórę. Dodatkowo są bogate w przeciwutleniacze, takie jak witamina K i C, które niszczą wolne rodniki, które są przyczyną luźnej skóry i zmarszczek.

Krzemionka jest jednym z najważniejszych składników w ogórkach, który skutecznie wspomaga wzrost tkanek wspomagających i zapobiega powstawaniu zmarszczek.

Sposób przygotowania:

Obrać ogórek i pokroić na dwie części. Pokrój jedną z połówek na małe kawałki i włóż do blendera. Mieszaj je przez kilka minut na średnich obrotach, aby przygotować puree.
Następnie umieść sitko na misce i nałóż na niego miąższ, aby wycisnąć sok. Użyj łyżki, aby rozbić  i wyodrębnić resztę soku. Dodaj białko jaja i dobrze wymieszaj.

Jak nakładać:

Nałożyć tę mieszaninę na miejsca, w których skóra powinna zostać zaciśnięta i pozostawić ją na 15 minut. Następnie umyj  zimną wodą.
Aby uzyskać najlepsze rezultaty, używaj tej maseczki do twarzy 1-2 razy w tygodniu.

Moje plany treningowo – dietetyczne pomaga kobietom w osiągnięciu ich celów ciała z łatwością i efektywnością, pomagając wybrać odpowiednie plany posiłków i skuteczne treningi.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk