Powody dla których nie tracisz wagi i jak je Naprawić

Waga

Powody dla których nie tracisz wagi i jak je Naprawić. Próbujesz różnych diet i ćwiczeń, aby stracić dodatkowy kilogram, ale one po prostu nie działają. Tutaj wyjaśnię dlaczego. Podam Ci listę powodów, dlaczego nie tracisz wagi.

1. Nie spożywasz wystarczająco dużo białka
Białko jest jednym z niezbędnych składników odżywczych dla utraty wagi. Jeśli spożywasz białko o 25-30% kalorii, zwiększysz swój metabolizm o 80-100 kalorii dziennie. Zmniejsza również Twoje pragnienie i pomaga czuć się pełnym przez długi czas.

2. Nie pijesz wystarczającej ilości wody
Wszyscy wiemy, że picie dużej ilości wody pomaga nam stracić dodatkową wagę. Kiedy nasze ciało jest odwodnione, nasze narządy nie mogą działać prawidłowo, a żywność nie może być strawiona we właściwy sposób. Nasz metabolizm również się zmniejsza i nie uzyskujemy oczekiwanych rezultatów z naszej diety.

3. Niewystarczająca ilość snu
Kiedy nie mamy wystarczająco dużo snu, nasze ciało cierpi na brak równowagi hormonalnej. Nasze poziomy leptyny, które zmniejszają apetyt, są obniżane i nasilają się poziomy greliny, które zwiększają apetyt. Dlatego przejadamy się i dostajemy więcej kilogramów.

4. Nie jesz śniadania
Pomijanie śniadania to najgorsza decyzja, jaką możesz podjąć. Ciało będzie trzymać się tłuszczu, ponieważ to coś głoduje. Udowodniono, że ludzie, którzy jedzą śniadanie regularnie tracą na wadze, niż ludzie, którzy go opuszczają.

5. Nie ćwiczysz wystarczająco
Regularne ćwiczenia są niezwykle ważne dla utraty wagi. Zaleca się minimum 6 godzin w tygodniu minut. Powinnaś wykonać więcej ćwiczeń ćwiczeń fizycznych, aby wzmocnić mięśnie. Zrób to co rano po przebudzeniu, uchroni cię również przed głodem. Kliknij tutaj po taki paln treningowy.

6.Jaja żródło białka

Według badań nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie dnia niż z jajkami. Dzięki wysokiej jakości białku, jajka pomagają w utrzymaniu pełnej aktywności na dłużej w porównaniu do innych wyrafinowanych opcji śniadaniowych, takich jak bułeczki. Są także szybką i niedrogą opcją obiadową. Omlet lub kanapka z warzywami z jajkami na twardo są świetnymi opcjami.

Składniki odżywcze: białko i niezbędne witaminy i minerały

7. Kosma Ryżowa

Komosa ryżowa, jęczmień, kasza gryczana, brązowy ryż i pełnoziarnisty makaron, chleb i płatki zbożowe są odżywczymi gwiazdami. Podobnie jak białko, całe ziarna zmuszają organizm do ciężkiej pracy podczas procesu rozkładu, który może spalić nawet dwukrotnie więcej kalorii w porównaniu do przetworzonych „rafinowanych” odpowiedników. Aby uzyskać szybki i zdrowy posiłek, dodaj trochę chudego źródła białka, orzechy i warzywa.

8. Zdrowe Przekąski

Jeśli chodzi o zdrowe przekąski na odchudzanie, po prostu nie można pokonać korzyści surowych warzyw. Z praktycznie zerową kalorycznością – głównie dzięki wysokiej zawartości wody – kilka patyczków z marchewki może zaspokoić twoje pragnienie chrupania bez zepsucia Twojej talii.

Seler, brokuły, sałata, kapusta, ogórek, szpinak, jarmuż, marchew i papryka to doskonały wybór. Jeśli uznasz, że są one trochę mdłe na własną rękę, pobij swój własny dip niskokaloryczny!  Hummus czy guacamole? Które wybierasz?

Składniki odżywcze: włókno, przeciwutleniacze, złożone (i proste) węglowodany i niezbędne witaminy i minerały

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg Twój trener i dietetyk

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk