Jak spalić tłuszcz – 15-minutowy trening

Jak spalić tłuszcz – 15-minutowy trening. Kiedy mówi się o otyłości, zawsze odnosi się to samo do wyglądu ciała. Prawda jest taka, że fizyczny wygląd nie jest tak wielkim problemem związanym z otyłością, jak choroby zdrowotne. Otyłość jest jednym z największych powodów, dla których wiele osób boryka się z nadciśnieniem, cukrzycą, chorobami serca i zapaleniem kości i stawów. Wszystkie narządy życiowe mogą być dotknięte otyłością. Ostateczne wyniki tego są śmiertelne dla ludzkiego organizmu.

Jeśli nie chcesz być następnym, który umrze z powodu zawału serca, zapobiegnij temu i zacznij ćwiczyć. Zacznij od utraty wagi. Powszechnie wiadomo, że odchudzanie nie jest łatwe, ale z dużą motywacją, odpowiednią dietą i regularnymi ćwiczeniami można zwalczać otyłość. Może to potrwać rok czy dwa, ale będziesz w świetnej formie, a utrata wagi to tylko efekt uboczny.

Te cztery ćwiczenia to tylko początek twojej przygody z odchudzaniem. Napisz do mnie i zdobądź motywacje na treningach. 

Kliknij Tutaj

1.Wykroki z przysiadem. Zachowaj proste plecy i zrób 5 serie po 10 powtórzeń na każdą nogę.

2.Wyskoki do góry z przysiadu. Jedno z najlepszych ćwiczeń spalających tłuszcz. Pracuje praktycznie całe ciało. Może być wykorzystany jako rozgrzewka 4 serie po 30 powtórzeń.

3.Przysiady z nogami szeroko rozstawionymi po boku. Proste ćwiczenie, ale możesz dodać sobie ciężarki. Zrób 4 serie po 30 powtórzeń.

 

4.Pajacyki. Mega ćwiczenie na rozgrzewkę i jako cardio. 30 pajaców 6 seri.

 

 

Dieta jest bardzo wskazana, ale indywidualnie rozpisana. Nigdy nie kupuj z z internetu jeśli nie jest indywidualnie rozpisana dieta czy trening.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk