Postanowienia Noworoczne – jak zmienić się w Nowym Roku

Postanowienia Noworoczne – jak zmienić się w Nowym Roku. Masz już noworoczne postanowienie?

Już dziś w Nowym Roku połowa Kobiet postanowi zmienić coś w swoim życiu. Sytuacja się powtarza co roku, gdy wszyscy zgłaszają do mnie i każdy chce coś zmienić w swoim życiu, przede wszystkim się odchudzić. Ja się bardzo cieszę z tego, bo mogę wam pomóc w uzyskaniu lepszego JA i z roku na rok jest was coraz więcej. W 2017 pomogłam ponad 1200 osobom z całego świata! Wow! Tak To dużo mojej i waszej pracy, ale wato było!

Duża część powie „w tym roku schudnę” lub „od jutra rzucam palenie”! Ze mną to się uda w 100% bo razem trenować i trzymać diete jest łatwiej. Styczeń mam cały zawalony konsultacjami i treningami online, a nowe osoby cały czas odchodzą.  Z mojej strony duża kontrola i kopniak w tyłek. Nie ma, że boli! Niestety, ale z doświadczenia wiem, że Większości z was to się to niestety nie uda. Za mało macie w sobie motywacji i nie macie osoby, która z wami jest cały czas i was pilnuje. Tak czy siak warto musisz próbować.  Czasami jest tak,  że szanse są tak małe, że lepiej poddać się już przed startem. Nie!! To znaczy, że musisz przygotować się lepiej niż inni. Masz już noworoczne postanowienie? Chcesz schudnąć, zerwać z nałogiem, zacząć regularnie uczyć się nowej umiejętności, może zdrowiej się odżywiać, uprawiać jakiś sport lub systematycznie oszczędzać?

Świetnie! Ja mam wiedzę, jak te postanowienia skutecznie wprowadzić w życie.

Koniecznie dołącz do mnie właśnie teraz — to najlepszy czas na wyznaczenie nowych celów!

Dzięki mnie;

>>nauczysz się jak motywować się do działania, 

>>zbudujesz nowe, lepsze nawyki,

>>osiągniesz krok po kroku wybrane cele, 

>>zmienisz swoje marzenia w plany i zaczniesz je realizować.

>>nauczysz się ćwiczyć

>>nauczysz się dyscypliny i motywacji

Możesz w 2018 roku coś zmienić, czegoś się nauczyć, coś osiągnąć. Dołącz do mnie i uczyń rok 2018 najlepszym rokiem swojego życia! Ja nie obiecuje, że będzie łatwo, ja mogę obiecać, że będzie warto! To nie jest czas na marudzenie i zastanawianie się! Ten czas jest dla Ciebie i w końcu coś z tym zrób. Mam ogromne sukcesy i doświadczenie w prowadzeniu kobiet, to już prawie 18 lat. Przeszłam wiele w swoim życiu i trzymam sie twardo w swoim świecie. Dlaczego i  i ty nie chcesz zadbać o siebie?  Przecież zdrowie masz tylko jedno. Z doświadczenia wiem, że ludzie budzą sie do działania wtedy kiedy coś sie stanie cukrzyca, nadwaga, tarczyca…tylko wtedy jest ciężej już cokolwiek zrobić, potrzeba czasu na wszystko, a zawsze czasu mamy bardzo mało.

Napisz i działaj z Nowym Rokiem. Wybież swój pakiet, kna mojej stronie i zapisuję cie na konsultacje.

m.klos@mataleo.eu

Małgorzata Klos

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk