Pośladki w Górę – Nowe Video

Pośladki w górę - video

Pośladki w Górę – Nowe Video. Podobnie jak miliony innych kobiet, moją inspiracją do ujędrniania pośladków jest wykorzystanie różnych elementów do treningu.  Jak to działa: „Najlepszym sposobem na zrobienie pośladków jest praca ze wszystkich stron czyli pośladek wielki, środkowy i  powięzi szerokiej. Ten trening łączy w sobie zwyczajową rutynę przysiadów i pchnięć, aby upewnić się, że wyodrębnisz mięśnie, o których nigdy nie wiedziałaś, ale będziesz wiedziała, że masz je następnego dnia, kiedy pojawią się zakwasy! Spodoba ci się każdy z tych ruchów z powodu ich wyjątkowego pieczenia.

Uzupełnij trzy zestawy każdego ruchu o jedną minutę przerwy między seriami, które zapewni pełne zmęczenie mięśni przy utrzymaniu odpowiedniego tętna.

Całkowity czas: do 30 minut
Będziesz potrzebowała: Wolne ciężary, Kettlebell, gumy Resistance,  piłka

1.Plank w podporze

A.Przyjąć pozycję deski z ramionami bezpośrednio podpierającymi sie na macie.
B. Wygnij jedno kolano do 90 stopni z tyłu i pulsuj piętę prosto do góry, ściskając pośladki. Uzupełnij 15 do 20 impulsów, a następnie zmień nogi.
Liczba powtórzeń: 15 na stronę

 

 

2.Wykroki do boku z gumą.

A.Zwiń opaskę wokół ud i stań ze stopami rozstawionymi na szerokość barków, kolana lekko zgięte, klatka piersiowa do przodu, głowa do góry i ramiona do tyłu.
B. Utrzymaj mocny kręgosłup i wysuń jedną nogę do boku, ściśnij pośladki. Wróć z nogą na szerokość ramion. Powtórz 15 do 20 bocznych wypadów, a następnie przełącz nogi.
Liczba powtórzeń: 15-20 na nogę

 

 

3.Przysiady z Kettebell.

A. Trzymaj kettlebell w prawej ręce i stań z stopami nieco szerszymi niż szerokość biodra, palce wskazane pod kątem 45 stopni. Utrzymuj neutralny grzbiet i kręgosłup ( nie zaokrąglaj) podczas kołysania kattebellem przez nogi, utrzymując pierś w górze i lewą rękę za ciałem.
B. Wepchnij kettebell przez stopy i użyj zozmachu, aby nadać rozpędu, by podnieść kettebell, przełączając dłonie. Powtarzaj te przemienne wahania ramion przez minutę.

Liczba powtórzeń: Trenuj  przez minutę 3 serie

Kolejne 3 ćwiczenia abyś mogła je dodać do swojego planu treningowego. Do tego dodaj sobie odpowiednią dietę, a efekty zobaczysz juz po paru tygodniach. Pamiętaj, że robisz to dla siebie, a nie dla mnie.

Udostępnij ten artykuł swoim znajomym, aby też skorzystali z tych ćwiczeń. Działaj.

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg Twój Dietetyk i Trener.

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk