Pośladki w 3 miesiące – Zobacz jak robią to moje Podopieczne – Gosia Klos

Budowanie Pośladków - Gosia Klos

Czy wiesz, że Twoje pośladki to najsilniejszy mięsień w Twoim ciele. Kobietami zajmuję się od 20 lat i wiem jak podnieść i ujędrnić pośladki w 3 miesiące. Znam najlepszy sposób na zbudowanie mięśni w tym obszarze. Jeśli chcesz powiększyć pośladki i ujędrnić,  połącz treningi z dietą wysokobiałkową. Zaletą budowania tyłka za pomocą treningów jest to, że nie trzeba wydawać pieniędzy na operację podnoszenia pośladków, ponieważ można wykonywać plan treningu pośladków w domu

Nie musisz kupować żadnego specjalnego sprzętu, ponieważ możesz wykonywać ćwiczenia przy użyciu własnej masy ciała. Jedną z wad rzeźbienia tyłka jest to, że musisz ciężko pracować, aby uzyskać wspaniałe rezultaty. Tak jak to zrobiłyśmy z moją podopieczną Andzeliką. Pare miesięcy ciężkiej pracy w domu z odpowiednim obciążeniem i mamy ujędrnione pośladki, nogi i brzuch, bo przecież nie tylko ćwiczyłyśmy tyłek.

 Uważam, że ​​aby wyrzeźbić piękne i dobrze uformowane ciało, należy codziennie ćwiczyć przez godzinę. Wiem, że to plan nie dla wszyskich jest doskonały z różnych powodów i problemów życiowych, ale jak się chce to można!

Mama 3 dzieci ćwiczy ze mną 2-3 razy w tygodniu, bez wymówek robi swoje i walczy o swoje. Dieta jest wegetariańska wiec mamy utrudnione zadanie, ale jak sami widzicie budowanie mięśni idzie nam rewelacyjnie  i będzie nam szło dalej mega.

Kontakt do współpracy kliknij tutaj!

Trener personalny, trener, dietetyka - https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Pokaże wam jedno z ćwiczeń jakie wykonałyśmy przy każdym treningu. Zalecam codzienne wykonywanie tego  ćwiczeia na pośladki i uda w celu wzmocnienia ciała i podniesienia pośladków.

Wymachy nóg do boku.

 

Ćwiczenie na pośladki - https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość ramion i całym ciałem skierowanym do przodu.
Przykucnij ze swoim ciężarem na piętach, aż uda będą równoległe do podłogi.
Napinając rdzeń dla równowagi, odchyl prawą nogę do tyłu w biodrach i wyprostuj kolano, tak aby balansować na lewej stopie.
Przytrzymaj pozycję przez sekundę, a następnie wróć do pozycji kucznej.
Powtórz z prawą nogą przez dziesięć powtórzeń, a następnie zamień nogi.

Jest to moje ulubione ćwiczenie, a jeszcze jak dodam ciężar na nogi po 2 kg to naprawdę czuć pośladki. Wykonaj 3 razy po 25 powtórzeń.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk