Pośladki nowe Wyzwanie – Gosia Klos

Pierwszym krokiem, który powinnaś zrobić, jeśli chcesz schudnąć, jest uregulowanie posiłków. Spożywaj więcej żywności bogatej

Pośladki nowe Wyzwanie – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg.

Każdy już wie, że podstawowe przysiady zwykle powodują, że Twoje pośladki będą rosły i będą jędne, ale bez względu na to, ile powtórzeń wykonasz, ten ruch będzie działać na pośladki pod jednym kątem. Aby osiągnąć jak najlepsze wyniki w jak najkrótszym czasie, lepiej zróżnicuj swój trening za pomocą ćwiczeń, które są idealne dla wszystkich mięśni pośladkowych. Wiadomo, że w każdym wieku rosną inaczej. Kiedy jesteś po 40,50 cz 60 rokiem życia jest trudniej i trzeba wykonać ćwiczenia technicznie i ciężej. To wszystko musi być zrobione pod okiem specjalisty.

Jeśli jesteś gotowa na kolejne wyzwanie, to wystarczy wykonać te ćwiczenia.

1.Zakroki do tyłu na powietrzu.

Stań z nogami rozstawionymi na szerokość bioder i zaciśniętymi dłońmi na wysokości klatki piersiowej. Trzymając biodra prosto, przesuń lewą nogę ukośnie za siebie i zegnij oba kolana pod kątem 90 stopni, trzymając kolana za palcami. Zatrzymaj się, a następnie wciśnij prawy obcas, aby powrócić do pozycji stojącej, gdy wyciągasz lewą nogę do kopnięcia bocznego. To jedno powtórzenie. Zrób takich 12 x 3 serie.

Zakroki do tyłu na powietrzu - https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

2.Skłony do przodu z hantelkami.

Stań na prawej stopie z lewą nogą zgiętą przed sobą, kolanem na wysokości bioder. Zaatakuj pośladki, gdy powoli składasz do przodu, wyciągając obie ręce w kierunku ziemi, gdy wyciągasz lewą nogę prosto za siebie. Zatrzymaj się, a następnie wróć do pozycji wyjściowej z kontrolą, aby ukończyć jedno powtórzenie. To jedno powtórzenie. Zrób takich 12 x 3 serie.

Posladki do góry w zgięciu - https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

3.Plank z nogą uniesioną do góry.

Rozpocznij ćwiczenie w pozycji deski z ramionami ułożonymi nad nadgarstkami, a ciało w linii prostej między czubkiem głowy a piętami. Podnieś prawą nogę i zegnij kolano o 90 stopni, przybliżając piętę do tyłka. Zgiętą stopą ściśnij pośladki i unieś prawą piętę do sufitu tak wysoko, jak to możliwe. Zatrzymaj się, a następnie przywróć prawe kolano, aby spotkać lewe kolano i wykonać jedno powtórzenie. Zrób takich 12 x 3 serie.

Zrób te ćwiczenia 5 razy w tygodniu przez 30 dni i zobaczysz co się stanie z twoim ciałem i oczywiście daj mi znać jaki jest u ciebie postęp.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk