Brzuch w 2 miesiące – Gosia Klos

Brzuch w 2 miesiące - Gosia Klos

Brzuch w 2 miesiące – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Masz dość wyczerpanych diet i ćwiczeń. Chcesz schudnąć szybciej i łatwiej. Postanawiam udzielić Ci kilku wskazówek, które pomogą Ci stracić do 12 kg w ciągu 2 miesięcy. Musisz mi tylko obiecać, że po skończeniu 2 miesięcy tego programu, będziesz dalej kontynuować ten plan. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, a na końcu uzyskasz wyniki, o których marzysz. Zrób sobie zdjęcia w bieliźnie na początki i na końcu całego programu i mi je wyślij.

1. Znajdź odpowiednią dietę

Pierwszym krokiem, który powinnaś zrobić, jeśli chcesz schudnąć, jest uregulowanie posiłków. Spożywaj więcej żywności bogatej w niezbędne składniki odżywcze, minerały i witaminy, takie jak owoce, warzywa, mięso i produkty mleczne. Unikaj węglowodanów, fast foodów, soli i alkoholu. zrób tak przez pierwszy tydzień, pózniej podziel te posiłki na 4 i dodaj do tego ćwiczenia 30 min dziennie.

2. Ćwiczenia

Aby uzyskać pożądane wyniki, musisz regularnie ćwiczyć. Poprawi twoje zdrowie, a także pomoże ci zbudować ciało. Dla początkujących zaleca się minimum 30 minut dziennie treningu zwiększając do 1 h. Możesz zacząć od chodzenia, biegania, pływania lub po prostu ćwiczenia w domu. Po 3 tygodniach,  powinnaś zwiększyć intensywność, a zobaczysz, jak twoje ciało się przekształci.

3. Rozwijaj dobre nawyki żywieniowe

Wielu ekspertów zaleca spożywanie posiłków o tej samej porze każdego dnia. Podczas lunchu nie powinnaś oglądać telewizji ani czytać książki. Twoje porcje powinny być mniejsze i musisz jeść powoli. Spróbuj cieszyć się jedzeniem. Zawsze zaczynaj dzień od energicznego jedzenia bogatego w białka.

4. Nawodnij swoje ciało

Wszyscy wiemy, że zaleca się picie co najmniej 8 szklanek wody dziennie. Ale jeśli chcesz schudnąć i ćwiczysz regularnie, musisz pić więcej wody. Woda poprawi metabolizm, poprawi trawienie i nawadni twoje ciało. Stracisz kilogramy szybciej, niż możesz sobie wyobrazić. Rozpocznij dzień od szklanki wody i zakończ go dwiema szklankami wody.

5. Masuj swoje ciało

Twoje ciało potrzebuje masażu, aby uwolnić stres i prawidłowo funkcjonować. Masaż poprawia krążenie, przyspiesza metabolizm, stymuluje trawienie, uspokaja ciało i poprawia nastrój. Weź masaż dwa razy w tygodniu, a twoje ciało będzie wdzięczne.

6. Idź na piechotę

Dzięki regularnemu chodzeniu możesz zapobiec kilku chorobom, takim jak zawał serca, wysokie ciśnienie krwi i cukrzyca typu 2. Wzmocni również twoje kości i mięśnie, poprawi nastrój oraz poprawi równowagę i koordynację. Jeśli chcesz schudnąć, powinieneś energicznie chodzić od 30 do 90 minut dziennie. W niektóre dni możesz chodzić więcej, aw innych mniej. Najważniejszą rzeczą jest całkowity czas w tygodniu wynoszący co najmniej 150 minut. Ja chodże na spacery 2 x dziennie po 1 godzinie.

7.Trener osobisty

Wiele osób z was nie ma pojęcia jak zacząć przygodę z odchudzanieminem. Jeśli masz nadwagę i ważysz ponad 100 kg, możesz się z tym wszystkim pogubić i nie wiedzieć jak za to się wszystko zabrać. Pewnie wiele razy już probowałaś i nici z tego, bo wszystko wracało. Ważnym elementem przy takiej nadwadze jest systematyczność, motywacja i wytrwałość, której nie macie. 2 miesiące i kończycie, bo myślicie, że to będzie łatwe i szybkie. Niestety, ale to jest proces i minimum 6 miesięcy musisz w tym wytrać aby weszło ci w nawyk.

Kliknij w link i napisz do mnie jeśli nie wiesz jak zacząć. Współpraca jest odpłatna i wszystko zależy od Twoich piznążików i ilości godzin treningów ze mną.

Kliknij tutaj i napisz do mnie.

Metamorfoza mojej podopiecznej – 25 kg z niedoczynnością tarczycy.

Metamorfoza - Odchudzanie - Zawody Fitness Bikini

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk