Brzuch – Zrób te Ćwiczenia na Noc – Szczupły Brzuszek – Gosia Klos

Zrób to ćwicznie Raz dziennie

Brzuch – Zrób te Ćwiczenia na Noc – Szczupły Brzuszek – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg.

Wiele kobiet chce wyglądać jak idealne modelki fitness z Instagrama. Ich piękne kształty doprowadzają nas do szaleństwa – piękne stonowane nogi, spłaszczony brzuch, brak fałdów tłuszczu … ta lista wyższości może być długa. Powinnaś jednak wiedzieć, że wszystkie te idealne dziewczyny przeszły ciężką podróż fitness, a nawet operacje plastyczne aby osiągnąć takie wyniki. Ostatnio widziałam zdjęcie Madonny, która ma 70 lat. Wstawiła na Instagramie swoje zdjęcie pośladków i oznajmiła, że właśnie zrobiła sobie operacje plastyczną – Implanty! No cóż, pózniej ludzie się nakręcają i chcą wyglądać jak te gwiazdy!

Dlatego tez wszystkie kobiety bardzo szybko się poddają, bo nie widzą szybkich rezultatów, które niestety nie nadejdą, bo każdy twój cel wymaga poświęceń i czasu i co  uniemożliwia osiągnięcie takich samych wyników.. Czas zacząć motywować się i stworzyć lepszą wersję siebie, dziewczyny. Na przykład przygotowaliśmy dla Ciebie listę 5 ćwiczeń spłaszczających brzuch.

Te ćwiczenia będą świetnym początkiem idealnego ciała. Cóż, powinnaś zwrócić uwagę na ćwiczenia.  3 skuteczne ćwiczenia celuje w kluczowe mięśnie brzucha dać realne wyniki.

Musisz brać udział w każdym ćwiczeniu przez 30 sekund z 15 sekundami odpoczynku między każdym ruchem. Wykonując te ruchy 3 razy w tygodniu, zobaczysz efekty. Wykonując ten abs-trening, nie zapomnij prowadzić zdrowego stylu życia – trzymaj się zdrowej diety i porzuć złe nawyki.

Kliknij tutaj po plan zdrowej żywności. 

Twoja dieta powinna obejmować dobrze zbilansowane posiłki pełne owoców, warzyw, białka i kilku złożonych węglowodanów. Nie zapomnij też pić dużo wody w ciągu dnia, aby utrzymać nawodnienie organizmu. A teraz rozwiń matę, załóż spodnie do ćwiczeń, weź butelkę wody i zacznij wykonywać 5 skutecznych ćwiczeń, aby spłaszczyć brzuch. Wszystko jest w twoich rękach, dziewczyno! Więc ruszaj się!

1.Wznosy ciała do góry. Można zrobić to ćwiczenie w domu lub na powietrzu. 

 

Brzuch na plaży - https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

2.Wznosy nóg do góry. Przy problemach w kręgosłupie, podnosimy tylko jedną nogę naprzemiennie.

 

Wznosy nóg do góry - https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

3.Skęrty tułowia  do boku. Możesz to ćwiczenie zrobić bez obciążenia na samym początku. 

Boczki z ketebelem - https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk