Połącz te 2 Ćwiczenia i Zrób je Rano – Efekt Murowany

Ramiona i nogi

Połącz te 2 Ćwiczenia i Zrób je Rano – Efekt Murowany

Łączenie ćwiczeń ramion i nóg to najlepszy sposób na ujędrnienie ciała. To trudne zadanie, bo trzeba skupić się na górze jaki i na dole, ale pozwoli ci zająć te dwie grupy mięśniowe i je zbudować, wszystko zależy jaki masz cel.

Trochę ramion, trochę nóg i poczujesz całe ciało dobrze popracowało. Nie bój się łączyć ćwiczeń.Ważne jest aby zrobić je poprawieni i po rozgrzewce.

Dwa ćwiczenia są dla każdego, kto che zaangażować się w 100%, ale nie oczekuj, że zrobisz trening i nagle się ujędrnisz, wyszczuplisz i będziesz mieć płaski brzuch. Problem jest taki, że Ty chcesz na już „zrobić formę na lato, które jest za miesiąc” i dzieją się cuda . Wchodzą tabletki odchudzające, koktajle i głodówki.

I wesz co, po wakacjach będziesz bardziej spuchnięta i przybierzesz więcej kilogramów niż wcześniej wyglądałaś. Lenistwo Ciebie zgubi, ale możesz zacząć sobie poćwiczysz z tymi dwoma ćwiczeniami.

Lecimy z tym planem.

1.Pulsowanie z wykrokiem z ramionami u góry. Chwyć zestaw hantli o wadze 1kg. Zacznij od złączonych stóp i hantli w każdej ręce, z dłońmi skierowanymi do siebie. Podnieś prawą stopę z ziemi i zrób duży krok po przekątnej za lewą nogą. Ściśnij hantle razem i podnieś je nad głowę z łokciami zgiętymi pod kątem około 90 stopni. Trzymając ramiona bezpośrednio nad biodrami, ugnij oba kolana, jednocześnie obniżając ciało i obniżając ciężary z tyłu głowy. To jedno powtórzenie. Wykonaj wszystkie powtórzenia na prawą i lewą nogę, a następnie zamień nogi i wykonaj tę samą liczbę po przeciwnej stronie 10x 4 serie.

2. Zakroki z bicepsem. Chwyć zestaw hantli o wadze 2 kg i trzymaj je wzdłuż boków, dłońmi skierowanymi do ciała.  Z tej pozycji podnieś prawą stopę i zrób duży krok po przekątnej za sobą. Trzymając przednie kolano za przednimi palcami, a ramiona ułożone na biodrach, podciągnij oba ciężary w kierunku ramion, jednocześnie zginając każde kolano pod kątem 90 stopni. Wciśnij przednią piętę, aby podnieść się i stanąć z obiema stopami złączonymi i zwróconymi do przodu, a następnie zwolnij oba ciężary wzdłuż boków. Wykonaj drugie uginanie bicepsa, powtarzając wykrok po przeciwnej stronie, tym razem cofając się lewą nogą. Wróć do pozycji wyjściowej, aby wykonać jedno powtórzenie 12 x 4 serie.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk