Nowe Wyzwanie na Boczki w 30 Dni – Warto Sprawdzić

Nowe Wyzwanie na Boczki w 30 Dni – Warto Sprawdzić

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na całkowitą zmianę swojego życia i pozbycie się nadwagi.

Ludzie cierpiący na otyłość nie mogą prowadzić normalnego życia i wykonywać codziennych czynności. Dlatego tak ważne jest jak najszybsze wyeliminowanie tego problemu.

Dzisiaj istnieje wiele różnych sposobów na osiągnięcie pożądanych rezultatów. Istnieją różne diety i ćwiczenia, które pomogą Ci schudnąć i ujędrnić ciało. Tylko trzeba chcieć ruszyć cztery litery.

Najważniejsze jest, aby wybrać te najskuteczniejsze i odpowiednie dla Ciebie, a to jest już trudne, bo potrzebujesz czasu zanim trening zacznie działać.

Jeśli chodzi o diety, najlepiej skonsultować się z osoba, która również poprowadzi Twój trening. Zaproponuje Ci najbardziej odpowiedni plan posiłków. Powinnaś unikać tych diet, które obiecują „niesamowite rezultaty w krótkim czasie”. Klikni Tutaj po takie rozwiązanie.

Wszystkie te online diety z reguły są szkodliwe dla zdrowia i mogą powodować różne schorzenia. Wyobraź sobie, że masz zawał i probujesz online skonsultować to z lekarzem. Najlepiej jeszcze jakby cie wyleczył…online.

Istnieje wiele ćwiczeń, które mogą sprawić, że Twoje ciało będzie szczupłe i silne. Najlepiej wykonywać zarówno ćwiczenia cardio jak i z obciążeniem. W ten sposób bardzo szybko osiągniesz pożądane rezultaty.

Na pewno same brzuszki nie zapewnią ci płaskiego brzucha. Głodówka nie zapewni ci pięknego ciała. Zjedzenia śniadania o 13.00 nie zapewni ci zdrowia.

Mam wiele klientów, którzy przy konsultacji online 1 na 1, kiedy pytam o śniadanie, to mówią „tak jadłam o 12-13.00 i pózniej o 21.00 lampka wina. a dupa rośnie…

Deska to ćwiczenie, które zyskuje coraz większą popularność. Nic w tym dziwnego, bo nie potrzebuje żadnego sprzętu i bez problemu wykonasz go w dowolnym miejscu, nawet w domu czy w ogrodzie.

Ćwiczenie wypróbuj zrobić rano i wieczorem codziennie przez 30 dni. Zrób 4 serie po 10 razy na każdą stronę. Zaczynamy!

Nie poddawaj się, bo nie możesz zrobić dużą ilość lub nie masz siły.. Zacznij od paru razy na stronę, a dojdziesz do celu, bo trzeba wyznaczać sobie cele, bez tego nie będzie nic.

Ja też mam czasami pod górę. Nawet wczoraj wracają z ju-jitsu trochę sie poddałam i miałam łzy w oczach, bo mi nie wychodziło na zajęciach.

Do wszystkiego potrzebny jest czas tym bardziej przy sztukach walk. Po malutku i do przodu, ale mało kto zostaje przy swoim celu do końca, bo jest brak czasu, motywacji i chęci.

Moja pasja to wyzwanie tak jak u Ciebie. Napisz do mnie jeśli masz problem z motywacją!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk