Podwójny podbródek – jak się go pozbyć – Gosia Klos

Podwójny podbródek – jak się go pozbyć – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Podwójny podbródek  to prawdziwa zmora wielu z nas. Problem ten dotyczy nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. Czasy w których dotyczył tylko osób zmagających się z nadwagą już dawno za nami. Dlaczego? Wszystko przez postęp technologiczny! Większość z nas spędza wiele godzin przed komputerem lub wpatrując się w telefon…

U osób młodych, podwójny podbródek jest zazwyczaj z powodu nadwagi. W tym przypadku konieczne będzie ustalenie indywidualnie diety. Skąd się bierze drugi podbródek? Wynika to z rozluźnienia skóry, mięśni i spadek w tkance tłuszczowej. Często dodatkowe złogi tłuszczu na podbródku występuje u osób z nadwagą, które maja  zaburzenia metaboliczne. Dodatkowe powody, które mogą powodować fałdy tłuszczu na podbródku jest niewłaściwy sposób życia, zmęczenie i stres, złe odżywianie, bezsenność, długotrwałego siedzenia.
W domu, można skorzystać z kilku prostych technik w celu wyeliminowania podwójnego podbródka . Przede wszystkim, należy wybrać odpowiednie menu, diety i rozwijać dietę. Utrata masy ciała jest najbardziej skutecznym sposobem, aby pozbyć się podwójnego podbródka. Dieta powinna przeważać błonnika i pokarmy z dużą ilością witamin, ale niskie w soli, glukozy i węglowodanów. Każdego dnia należy pić 2 litry niegazowanej wody mineralnej, jeść owoce, warzywa i gotowane ryby.

Podwójny podbródek – ćwiczenia i aktywność fizyczna to klucz do usuwania złogów lipidowych. Powinny być wykonywany codziennie zestaw ćwiczeń na szyję i podbródek. W drugim ćwiczeniem na  podbródek powinno być typu Cardio, a także ćwiczenia na wzmocnienie i regenerację mięśni.

 

Możesz spróbować zrobić w domu taki mały zabieg – masaż na Twój podbródek używając miodu . Masując przez 5 minut, ujędrnisz i uelastycznisz skórę. Masaż na Podwójny podbródek pokryty miodem jest niezbędnym do przeprowadzenia kilka razy w tygodniu, a po każdym zabiegu, spłukać twarz ciepłą wodą. Po masażu podwójnego podbródka może być całkowicie wyeliminowane.

Ćwiczenie Dnia

Wyprostuj się i wysuń niczym żółw głowę lekko do przodu. Skrzyżuj ręce na dekoldzie, lekko je do niego dociskając.

Następnie wysuń żuchwę do przodu. Zamknij usta i rozciągnij je bardzo szeroko, szczególnie dolną wargę, jakbyś chciała kącikami ust dotknąć ramion.

Teraz płynnymi ruchami odchylaj 15 razy głowę do tyłu i powracaj do pozycji wyjściowej. Staraj się przez cały czas wykonywania ćwiczenia mieć możliwie najszerzej rozciągniętą dolną wargę, gdyż tylko wtedy odczujesz napięcie i ćwiczenie przyniesie upragniony efekt. Korzystanie z gumy do żucia będzie dostarczać Tobie stonowane mięśnie twarzy i jest to dobry trening dla mięśni szczęki . Wybierz bez cukrowej gumy do żucia w celu utrzymania zdrowych zębów i dziąseł.

Czy słyszeliście może o maśle kakaowym?

Jeśli borykasz się z nadwaga i nie możesz pozbyć sie zbędnych kilogramów, umów sie ze mną na konsultacje.

Zadzwoń 0447825268743

SPODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ? DAJ ŁAPKĘ W GÓRĘ! NAPISZ KOMENTARZ POD ARTYKUŁEM I UDOSTĘPNIJ GO DALEJ! TO DLA MNIE WAŻNE 🙂

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk