Podejmij 21 – Dniowe Wyzwanie w 15 Minut Dziennie

Wyzwanie 21 Dni na Brzuch

Podejmij 21 – Dniowe Wyzwanie w 15 Minut Dziennie.

Nie musisz wychodzić z domu aby ujędrnić ciało i schudnąć. Świetne nadaje się 21-dniowe wyzwanie treningowe, które zajmuje tylko 15 minut, przyniesie niesamowite rezultaty, niezależnie od tego, czy chodzi o spalanie tłuszczu, utratę tłuszczu z brzucha, czy nawet poprawę sylwetki.

Moje dziewczyn oprócz ćwiczeń ze mną 1 na 1 na online, ćwiczą dodatkowo te 15 – minutowy mega trening. Nie potrzebujesz wielu miejsca aby sobie poćwiczyć, możesz wykorzystać przedpokój czy korytarz. Wszystko zależy tak naprawdę jakie masz chęci i motywację.

Dla moich pań motywacją jest JA, trener, który da kopniaka na treningu czy nawet pomarudzi, ale ważne jest, że ćwiczymy.

1.Wykroki w podskokach. Wymagające ćwiczenie, ale bardzo efektywne. Wystarczy aby kolana nie wychodziły poza palce i trzymaj prosto kręgosłup. Zrób na początek 3 serie po 10 powtórzeń na każdą z nóg, a po tygodniu zmień na podskoki po 1.5 minuty z 1 minutą odpoczynku.

2.Pomki w podporze. to kolejne ćwiczenie, które jest wymagające, ale bardzo skuteczne. Taka mała podpora na deskę. Zrób 1.5 minuty z przerwą 1 minutową. I tak 2 razy.

3.Ćwiczenie ramion i nóg. Trzymaj głową prosto taki jak i plecy. Ramiona staraj się oderwać od podłogi za każdym razem kiedy wznosisz sie do góry. Zrób 2 minuty tego ćwiczenia i 1 minute odpocznij.

Pamiętaj, aby bardzo dobrze wykonać wszystkie ćwiczenia i zrób szybką rozgrzewkę, bez względu na to, ile czasu to zajmie, po prostu spróbuj wykonać je dobrze; Jeśli się zmęczysz, po prostu weź oddech i spróbuj kontynuować w wolniejszym rytmie.

Powodzenia, możesz to zrobić!

UDOSTĘPNIJ to 21-dniowe wyzwanie wszystkim znajomym. Podziękują ci później, gdy spalą tłuszcz!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk