Zrób to Jedno Ćwiczenie Na Wewnętrzne Mięśni Ud – Zobaczysz Co się Stanie

Butelka z wodą na wew uda

Zrób to Jedno Ćwiczenie Na Wewnętrzne Uda – Zobaczysz Co się Stanie.

Jednak niektóre obszary naszego ciała wymagają nieco więcej wysiłku, aby ujędrnić, ponieważ złożoność mięśni i ilość zgromadzonego tam tłuszczu.

Uda są jednym z tych obszarów, trudnym, ale nie niemożliwym obszarem do ujędrnienia. Ten trening pomoże Ci ujędrnić wewnętrzną stronę ud i wzmocnić je.

Aby uzyskać skuteczne rezultaty, powinieneś wykonać 3 zestawy po 20 powtórzeń każdego z ćwiczeń przynajmniej 3 razy w tygodniu, które możesz włączyć do swojego planu treningu cardio.

1.Z butelką wody na wew mięśnie ud.

Nowy trening spalający tłuszcz w nogach, który pomoże Ci ujędrnić i stracić tłuszcz udowy. Musisz wziąć butelkę, większą średnicę. Następnie umieść go między nogami, prosto w środku wew ud. Trzymaj butelkę na wewnętrznej stronie ud przez 30 sekund, wykonując 20 powtórzeń.

Ćwicząc z butelką napinasz dno miednicy, łagodzisz bóle pleców i wzmacniasz mięśnie brzucha.

Jeśli masz już wystarczająco dużo siły, możesz dodać ciężarki i zrobić przysiad z napięciem butelkowym, aby poprawić napięcie mięśni, pamiętaj, aby połączyć to ze zbilansowaną dietą.

Bonus dla ciebie.

Pozostań w pozycji leżącej i z łokciem, tak jak w poprzednim ćwiczeniu. Podnieś jedną nogę, trzymając ją za udo, łydkę lub piętę, zgodnie z twoją elastycznością, a następnie podnieś nogę, którą zostawiłeś na podłodze i opuść ją w kontrolowany sposób. Twoje nogi muszą być jak najbardziej pionowe, pamiętaj, aby nie dotykać podłogi podczas opuszczania, wykonując 20 powtórzeń z każdej strony.

Podziel się tym ćwiczeniem ze wszystkimi znajomymi. Podziękują Ci później, gdy wysmuklisz wewnętrzną część ud.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk